Parowanie

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Nie, to jeszcze nie parowanie

Parowaniezjawisko fizyczne zachodzące w cieczach, a polegające na ubywaniu cieczy w czasie. Jego szczególnym przypadkiem jest wrzenie.

Proces parowania[edytuj • edytuj kod]

W świecie atomowym[edytuj • edytuj kod]

Wbrew pozorom cząsteczki cieczy nie są zbyt wylewne i niechętnie okazują swoje emocje. Nie posiadają też żadnych odskoczni. Przez to wszystko trzymają je w sobie i gotują się z braku możliwości uzewnętrznienia. Była by taka cząsteczka się pocięła, ale nawet nie ma rączek, tylko wiązania atomowe. Ze względu na kryzys psychiczny szybko wariują i starają się alienować uciekając od swoich koleżanek.

Na powierzchni[edytuj • edytuj kod]

Proces parowania zachodzi również na wszelkich powierzchniach takich jak okna, czy okulary, a wynika to z czystej złośliwości cząsteczek, które muszą się po prostu na kimś wyżyć, co umożliwi im powrót do poprzedniego stanu.

Przez Bluetooth[edytuj • edytuj kod]

Na brak komunikacji w zupełnie inny – bo romantyczny sposób reagują urządzenia wyposażone w moduł Bluetooth. Ze względu na to, że w kupie raźniej, łączą się w pary.


Katomic.svg To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny fizyki. Jeżeli wiesz dlaczego elektrony w kablu poruszają się odwrotnie do przepływu prądu – rozbuduj go.