Angry German Kid

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Tak, to on

Angry German Kid (znany także jako Leopold Slikk) – gwiazda internetu oraz regularny łamacz klawiatur, zaproś go do siebie i pograj z nim. To wyjątkowy gracz! Mieszka daleko od ciebie, bo aż na zachodzie Niemiec. Ma groźne wirusy w komputerze, ponieważ dość często pojawiają mu się błędy oraz blue screeny, również w innych kolorach.

Początki[edytuj • edytuj kod]

Dziś może nieco zakurzony, acz kiedyś bardzo popularny proto-mem ma bardzo ciekawą historię. Powstał na skutek zadania indywidualnego niemieckiej członkini Zakonu Młodszych Sióstr, który miał na celu skompromitowanie młodszego brata. Należy odnotować, że dla owej osoby okazało się niezwykle łatwe – jedyne co wystarczyło zrobić to nagrać go podczas gry i wystawić do internetu. Bardzo szybko filmik stał się popularny wśród ludzi zarażonych noobizmem – znacznie poprawiało to ich nastrój, gdyż dzięki temu twierdzili, że stadium, w którym obecnie są nie jest aż tak zaawansowane.

Kariera w Polsce[edytuj • edytuj kod]

Bardzo szybko owe nagranie zostało przetłumaczone na ojczyste narzecze. Tak jak w angielskojęzycznej i niemieckojęzycznej części świata stał się on znany. Szybko zaczęły powstawać parodie i „przeróbki” sprowadzające się głównie do tego, że wściekły Niemiec grał w inne gry. Powstawały nawet nieudolnie robione w Paincie animacje, które były szybką drogą do zwiększenia ilości subskrypcji na kanale YouTube autora[1].

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]

Przypisy

  1. Co prowadziło do zjawiska zwanego wydłużeniem e-penisa.