Paweł Jumper

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
To już się kameruje!

Paweł rządzi

SooldierPL składa hołd Pawłowi Jumperowi w Wielkim Mixie YouTube

No i Pan Paweł, no kCenzura2.svga!

Najsłynniejsze zdanie tego filmu

Paweł Jumper – polski rowerzysta, kaskader, gwiazda YouTube, którzy żyje w sercach polskich internautów od 18 lat, przyszły wójt gminy Unisław (a przynajmniej sołtys wsi Raciniewo), przez fanów okrzyknięty kujawsko-pomorskim Wielkim Przedwiecznym.

Historia[edytuj • edytuj kod]

Dostojny gmach do dzisiaj wita przyjezdnych

Filmik pojawił się w czasach, kiedy o YouTube nie słyszeli nawet posiadacze IVONY nagranej na płycie zespołu rockowego Esperanza. Oryginał trafił do Google Video, skąd trafiło na Joemonster.org w październiku 2006 roku. Na Joe Monsterze bojownicy wyrazili się negatywnie o nagraniu, pisząc, że to chłam, syf, Jumper to pedał, dawno się sprzedał, co za dno, ale gówno, Paweł idź pan w cCenzura2.svgj. Z czasem jednak (prawdopodobnie w 2010 r.) nagranie trafiło na YouTube, gdzie bawiło sporo widzów. Renesans nagrania przypadł w 2019 roku, kiedy jakiś wykopowicz dotarł do nagrania zakopanego pod warstwą piosenek Gracjana, dziwnej reakcji na straszny labirynt i stu znalezisk poświęconych Jumperowi z opisem BYŁO, ZAKOP, DUPLIKAT. I tak internet znowu zalały filmiki z panem Pawłem, turyści odwiedzający Toruń zamiast pytać się Urzędniczą na Podgórzu pytali się o dojazd do Raciniewa.

Streszczenie nagrania[edytuj • edytuj kod]

W 2006 roku Paweł… przepraszam – pan Paweł stwierdził, że będzie skakał ze schodów. Schody były wysoko. No kurwy były wysoko nie, no były kurwa wysoko. Bolid, z którego jechał, był zajebisty kurwa. Był tak zajebisty, że Pan Paweł zgodził się na sprzedaż bolida. Rower nadal można kupić, wystarczy zadzwonić pod 0 700 i zapytać, zapytać o bolida. I to o nie byle jakiego, bo z samymi shimanohami nie?! Chuj kurwa stan idealny, dobra lakierek nowy.

Wracając do pana Pawła Jumpera, swój skok ze schodów zaczął po reklamie. Nie przeszkodziła mu w żaden sposób skrzywiona kierownica. A jak skakał to tłumy wiwatowały na jego cześć, krzycząc Dawaj Maniek, dawaj Maniek, to już się KAMERUJE!. A potem skoku finał, niestety znów ten sam. Paweł Jumper skoczył niczym Eddie Edwards w Calgary. Sam widok skoku sprawia, że każdemu widzowi udzielił się ból, jaki czuł Pan Paweł Jumper. Od samego opisu boli kurwa. No kurwa rzeczywiście! Kurwa! Ała, jak mnie wszystko boli! Ała ała kurwa ała, ała.

Plany Pawła Jumpera[edytuj • edytuj kod]

Na dobry początek Paweł załapał się do Jednego z dziesięciu. Doszedł do finału, więc był wysoko nie, no był kurwa wysoko

Pan Paweł Jumper planuje wykorzystać pięć minut, jakie zapewnił mu Wykop. I tak:

  • wystartuje w wyborach na sołtysa Raciniewa;
  • zostanie właścicielem sieci sklepów Piotr i Paweł;
  • zostanie papieżem Pawłem VII;
  • zostanie twarzą nowej wersji Kapitana Planety i planetarian i wprowadzi hasło Ziemia, ogień, powietrze, woda no i pan Paweł kurwa;
  • zgłosi do ministra kultury, by wpisać rampę w Raciniewie do listy światowego dziedzictwa UNESCO;
  • kupi akcje japońskiego przedsiębiorstwa Shimano;
  • zgłosi swoją kandydaturę do dołączenia do Wielkich Przedwiecznych (Bruce Willis już poparł jego wniosek);
  • pozwie wszystkich internautów, którzy bez jego zgody umieszczali film w sieci.

Ciekawostki[edytuj • edytuj kod]

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]