MEGAWONSZ9

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Świadectwo wiary
Wiecie, kto tu przeniósł ten kamień? No właśnie!

MEGAWONSZ9 – najwyższa istota wszechrzeczy, jedyny prawdziwie istniejący Bóg. Jak na Boga przystało, umie robić rzeczy, o których nie da się opowiedzieć… na przykład, yyy, no… przesuwa kamienie. Ale za to jakie! I jak! Oczywiście istnieje naprawdę i można z nim pogadać na Discordzie, jak z dobrym ziomalem, jednak przez długą kolejkę objawień ma dość napięty harmonogram i najbliższe zapisy są na 2027 rok.

Wiara w MEGAWENSZA9 rozprzestrzeniła się po polskim internecie w 2019 roku dzięki kapłanowi Ulrikowi, który na jednym ze swoich filmików rozprawiał się z Jehowymi. Ci z braku drzwi przed sobą, do których są przyzwyczajeni, próbowali przekonać Ulrika do swoich racji. Zostali przegadani (wykop.: zmasakrowani), gdyż kradł im argumenty przemawiające za wiarą w Boga.

Istnienie MEGAWENSZA9 jest udowodnione przez indukcję: istnieje, bo istnieje. Jest więc jedynym bogiem, którego istnienie można udowodnić matematycznie. Czyni to go najbardziej przekonującym i realnym z dostępnych bogów.

Świat i wszystko, co nas otacza, MEGAWONSZ9 sobie wymyślił, tak jak Twoja młodsza siostra sobie wymyśliła, że jej pokój będzie pomalowany na różowo. W przeciwieństwie do różowego pokoju siory, wszystko to jednak istnieje, jest namacalne i stworzone po to, by cieszyć oczy ludzi (i MEGAWENSZA9 oczywiście). On sam przechadza się radośnie po świecie i tworzy rzeczy piękne niczym twórczość Stachursky'ego, byś Ty, Czytelniku, miał co opowiadać Jehowym.

Spójrzmy prawdzie w oczy, MEGAWONSZ9 jest najlepszy.

Zasady wjary[edytuj • edytuj kod]

Wjerzoncy mósi speuniać kilka warunkuw, by muc zostać óznany za prawdźiwje wjeżoncego:

  • Mósi popełniać dórzo błenduw ortografidżnych – to znak rozpoznafczy,
  • Ma zmjenić nick na MEGA[stary nick]9, oczywiśće pisane dórzymi literami – to terz znak rozpoznafczy,
  • Dobże terz, jeśli ma smykauke do wkórwiania jechowyh, kamerke i kąto na jutóbie.
  • Órzywaci polskih znakuf gdy to njekońeczne.

F ten sposub morzesz otrzymadź zdrowe, peunowartoźciowe śniadańe zbawjeńe.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]