Islam

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Niektórzy palą, inni nie

Allah Akbar!

Muzułmanie o tym artykule

Islamreligia pokoju, która wcale to a wcale nie nakazuje wysadzić się w powietrze przy najbliższej nadarzającej się okazji, tym bardziej wraz z jak największą liczbą białych ludzi! Nie stanowi ona, że szeptać należy wrzeszcząc, ani nie nakazuje, aby modlić się, miotając po całym meczecie.

Historia islamu[edytuj • edytuj kod]

Ze względu na status podejrzanego nie możemy ukazać wizerunku szanownego M.ibn A. A. ibn A. al-M.

Islam jest jednym z dzieł Boga, stworzył go z zazdrości o słynne już dzieła Szatana. Tak więc do judaizmu i chrześcijaństwa dołączył kolejny twór.

Bóg wysłał swojego nowego proroka Mahometa od brudnej roboty, żeby nawrócił krnąbrny lud Arabów. Arabowie pochodzili z pustynnej planety Tatooine, mieszkali sobie w piaskowych domkach i rozmawiali z wielbłądami. Dopiero wielki prorok Mahomet wtłoczył cywilizację do ich głów, nauczył ich na przykład kamienować kobiety, strzelać wrogom w plecy i ucinać głowy niewiernym. Opowiedział im o Bogu, którego nie wiedzieć czemu nazwali Allahem (przecież powiedział im po polsku, że to Bóg), oraz o świętej wojnie. W końcu musiał odejść, zostawił im czarny kamień. Wyznawcy Mahometa to muzułmanie, wszyscy inni to niewierni.

Nazwa Islamu wywodzi się od starożytnego arabskiego słowa „salami”. Prorok Mahomet nadał jej tę nazwę dla upamiętnienia jego miłości do wieprzowiny.

Życie muzułmanów[edytuj • edytuj kod]

Islamscy Rebelianci w starciu ze słoniem Dumbo
Wyznawcy islamu miłują pokój
Allah!

Muzułmanie spisali słowa swojego proroka w księdze zwanej Koranem. Muzułmanie kochają pokój i nigdy nie toczyli żadnych wojen. Wszystkie konflikty wchodzące w skład świętej wojny, to jedynie akty obrony wobec agresji sług szatana. Święta wojna to obowiązek każdego wyznawcy islamu, polega na tępieniu zła i demoralizacji przychodzącej z Zachodu, dlatego muzułmanie walczą z duńskimi i francuskimi karykaturami Mahometa, teletubisiami i każdym kto może powiedzieć ich kobietom, że wcale nie muszą ubierać się w chusty i worki na śmieci.

Allah traktuje kobietę na równi z mężczyzną, dlatego muzułmanie – zwolennicy równouprawnienia chętnie je biją, kamienują i podpalają. Ponieważ większość z nich chętnie żyje w nędzy, obcinają im również nosy, by nie musiały męczyć ich przykre wonie i życie generalnie. Niektórzy Arabowie tak kochają swoje liczne żony, że nawet nie pozwalają im się odzywać w dyskusji, oczywiście, żeby się biedaczki nie zmęczyły.

Islam a reszta świata[edytuj • edytuj kod]

Islam to pokojowa religia, którą akceptuje każdy oprócz Izraela, republikanów i konserwatorów zabytków z Palmyry. Islam cieszy się popularnością w krajach Starej Unii Europejskiej (szczególnie w Holandii i Wielkiej Brytanii, które kochają islam, gdyż inaczej ich kadry sportowe plasowałyby się w światowej drugiej lidze) oraz wśród Polaków pracujących z czeczeńskimi uchodźcami. Relacje wyznawców islamu z Polakami należy uznać za skomplikowane. Według równania wyznaczonego przez Daniela z Ełku, miłość do islamistów jest odwrotnie proporcjonalna do ceny kebabu. Im tańszy, tym większy szacunek.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]

NonNews
Zobacz w NonNews tematy:
Poradniki
Zobacz poradnik: