Arabowie

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Araby w całej okazałości

Ahmed, detonuj!

Typowy Arab podczas kolejnej niezgodności

Dlaczego mały Arab jest niegrzeczny na lekcji? Bo bardzo chce do kozy!

Cała prawda o małym Arabie

No to panowie, gdzie was wysadzić?

Ulubione pytanie arabskiego taksówkarza

Allah Akbar!

Arabowie o tym artykule

Arabowie (inaczej Araby, Allahakbarzy, Ciapaci, Muslimy, Brudasy, szmatogłowi, kozojebcy, kebabożercy) – naród fundamentalistów i muzułmanów, sfrustrowanych brakiem wódki, jakiej pozbawił ich Mahomet. Występują na Półwyspie Arabskim, w północnej Afryce, Afganistanie, Uzbekistanie, Pakistanie, stanie stałym, Stanach Zjednoczonych, a nawet w Europie Środkowej i Zachodniej[1]. Ich przemysł narodowy opiera się na produkcji bomb oraz wydobycia ropy naftowej. Dla nich podstawą rolnictwa jest uprawa batatów, marihuany i haszyszu oraz hodowla koni arabskich, wielbłądów i kóz – te ostatnie są na koniec wymieniane na żony.

Ulubiony środek transportu Araba

Arabowie są znakomitymi pilotami. Potrafią czytać instrukcje pilotowania awionetek w nieznanych językach[2]. Największym arabskim wynalazkiem, jaki udało się naszej cywilizacji wykraść, są cyfry arabskie, które sami Arabowie wykradli wcześniej Hindusom.


Słownik
Zobacz w słowniku:
arabowie

Arabowie górowali kulturowo, naukowo i militarnie nad resztą świata, więc postanowili przejąć nad zdziczałą resztą kontrolę. W XVII wieku nie udało im się, ponieważ Sobieski ich przestraszył. Kazał swoim wojskom przebrać się za anioły, a Arabowie myśleli, że to znak od Allaha, iż mają zrezygnować z dalszych ataków. Za to w wieku XXI poczynają sobie nadzwyczaj dobrze, podszywając się pod uchodźców.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]

Przypisy

  1. Dokładnie wszędzie tam, gdzie znajdują się ropa naftowa i materiały wybuchowe
  2. Nawet w nieznanych nikomu pismach


Crystal Clear app internet.png To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny geografii. Jeżeli kiedykolwiek widziałeś to miejsce – rozbuduj go.