Grzech

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Twórca

Panie Boczek, masz pan grzech!

Walduś o grzechu

Powiedziałeś ku***! Jesteś u pani! I masz grzech!

Randomowe dzieci o grzechu

Grzech – zaawansowane, kompleksowe, źródło wszelkiego zła, narzędzie Szatana, Saddama i TVNu.

Historia[edytuj • edytuj kod]

Wszystko zaczęło się pewnego pięknego ranka w Edenie, gdzie pewnej niewieście jeden wąż zrobił kawał wszechczasów mówiąc, że będą świetni, jak zjedzą jabłko z zakazanego drzewa. Zarówno ona, jak i mąż skosztowali jabłka, które chyba nie były za zdrowe. Bóg się wkurzył i cała trójka dostała ochrzan. I w sumie nie ma się czemu dziwić – mieli do dyspozycji na wyłączność 9239328543 świetnych, zdrowych, apetycznych owoców z 894324 drzew w Raju, ale nie! Oni musieli zjeść akurat z tego jednego, z którego Bóg zakazał jeść. Wobec tego możliwe jest, że pierwsi ludzie byli takimi, którzy twierdzą, że jest dokładnie na odwrót.

Współczesność[edytuj • edytuj kod]

Zanikają bariery – Zachód zdobywa świat, powstaje internet i jedyne słuszne źródło informacji. Szatan daje sobie spokój z masowymi wojnami, nawet pozwala na konwencje pokojowe. Po co się tak rzucać w oczy, jak ludzie sami sobie radzą?

Zapobieganie[edytuj • edytuj kod]

Jak wywalisz komputer przez okno, przestaniesz gadać z ludźmi i zaszyjesz się w pustelni w dżungli, to może grzech cię nie znajdzie. Podobno Szatan boi się krzyża i wody święconej, ale ciekawe, czy w dzisiejszych czasach dzięki temu przestaniesz obgadywać Kasię z dzielni, jakie to ma brzydkie zęby.