Bomba

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Ahmed mówi, że będzie bombowa impreza!

Tymczasem przed szkolną dyskoteką...

Bomba – błyskawicznie rozprężająca się substancja, służąca do regulowania gęstości zaludnienia, powszechnie hodowana w większości krajów. Darwin mógłby być z niej dumny, gdyż bomba przechodzi szybszą ewolucję niż cokolwiek na Ziemi – obecnie można znaleźć np. gatunek bomby inteligentnej, która nigdy się nie myli i ma większe IQ od Waligóry. Często mylona z manną z nieba. Podstawowa różnica polega na tym, że ona wybucha. Można ją nabyć w postaci ciekłej w dowolnym polskim monopolowym. Jest również jednym ze środków szerzenia demokracji, ulubiona zabawka tych, co mają pokojową Nagrodę Nobla za prowadzenie wojny tam, gdzie się da.

Typy bomb[edytuj • edytuj kod]

Sposób przygotowania[edytuj • edytuj kod]

Do stworzenia bomby potrzebne są artykuły z tej listy:

  • korpus;
  • materiał wybuchowy;
  • zapalnik.

Materiały te są mniej lub bardziej problematyczne w zdobyciu. Korpus jest najmniejszym problemem, bo można go znaleźć w pierwszym lepszym śmietniku (puszka po piwie) lub od młodszego rodzeństwa (pudełko po nowych butach lub czymkolwiek innym). Dużo więcej problemów może przysporzyć otrzymanie materiału wybuchowego. W tym celu najlepiej jest się zwrócić do znajomego chemika lub terrorystów. Jeżeli jednak wiesz, jak uzyskać potrzebny ci związek wybuchowy, to sprawę masz z głowy. Wystarczy, że kupisz z popularnego portalu ogłoszeniowego kwas azotowy(V), kwas siarkowy(VI) i trochę wacików. Trzecim składnikiem przepisu na bombę jest zapalnik. Można go zrobić z zapałek, lontu pirotechnicznego lub ścierki nasączonej benzyną. Po zdobyciu materiałów z powyższej listy, pozostaje jeszcze jeden etap konstrukcji – etap składania naszego urządzenia. W sumie jest on bardzo prosty: należy materiał wybuchowy wsadzić do wcześniej przygotowanego korpusu, a następnie dodanie do instalacji zapalnika. I gotowe.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]


Słownik
Zobacz w słowniku:
bomba
Nonźródła
Zobacz w Nonźródłach:
Bomba w piwnicy

P military.png To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny wojskowości. Jeśli lubisz wstawać o czwartej rano – rozbuduj go.