NonNews:Jesteś gotowy na atak islamistów?

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Broń z wieprzowiny. To po prostu podłożenie świni przeciw zagrożeniu...

27 czerwca 2013

Jesteś gotowy na atak islamistów? Jeżeli jeszcze nie, to amerykańska firma South Fork Industries sprzeda ci amunicje wypchaną wieprzowiną. Tak zwana Jihawq Ammo nie dosyć, że zabije muzułmanina, to w dodatku wyśle go prosto do piekła.

Jihawg Ammo (gra słów: po angielsku „hog” to wieprzowina. „Hawg” czytamy jak „hog”. „Jihad” oznacza dżihad – red.) jest produkowana w Daltron Gardens w stanie Idaho. Wyróżniają ją pociski pomalowane farbą zawierająca wieprzowinę.

Islam zakazuje kontaktu z wieprzowiną, by nikt nie pomyślał, że są świniami, chcącymi dostać się do raju z dziwkami dziewicami.

Pomysł oficjalnie poparł Izrael, wykop.pl oraz Nowy Jork. Izrael oficjalnie wyposażył w ten broń każdą kobietę, gdyż według islamistów, śmierć od kobiety to przejaw frajerstwa, przez co raj jest blokowany. Niestety, w Polsce nie doczekamy się nowej amunicji z racji biurokracji unijnej. Jednakże na Stadionie bazarach w całej Polsce można kupić taką zabawkę.

Oficjalny rzecznik muzułmanów powiedział, że właściciel South Fork Industries to świnia. Gdy redakcja Przedjutrza spytała się o zdanie dyrektora firmy, ten tylko rzucał mięsem w muzułmanów.

Źródło[edytuj]