Pedobear

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Dzieci lubią misie, misie lubią dzieci

Pedobear o dzieciach

Wiek to tylko liczba, a więzienie to tylko miejsce

Pedobear i jego filozofia
A teraz kochane dzieci, pocałujcie misia w dupę.

Pedobear (czyt. pedobea, ew. pedobir, inaczej Trinkybear, w Polsce znany gdzieniegdzie jako Pedźwiedź lub Trinkydzwiedź) – najpopularniejszy z memów na 4chanie. Podobno pochodzi z Japonii, a pedofilem stał się dopiero po eksporcie do Juesej. Pedobear został ulubioną maskotką osób, które brudzą monitor kilka razy dziennie, surfując po 4chanie. Gustuje w małych dziewczynkach zwanych Loliconkami. Jego motto brzmi Dzieci lubią misie, misie lubią dzieci. Jeden jest za tobą, chyba że masz więcej niż 13 lat – za takie się nie zabiera. Pedźwiadek jest bliskim przyjacielem Romana Polańskiego.

Pedobear jako maskotka Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2010 w Vancouver[edytuj • edytuj kod]

W 2010 lokalna gazeta z Olsztyna stała się sławna, za sprawą wyniesienia Pedomisia na pedestał piedestał maskotki olimpiady w Vancouver. Organizatorzy igrzysk odmawiają komentarza co do plotek, jakoby oni sami zatrudnili ulubieńca dzieci na tę jakże intratną posadę, aczkolwiek nie wydaje się to bardzo prawdopodobne. W końcu Pedobear znacznie zwiększyłby dochody z biletów i gadżetów, zwłaszcza dziecięcych.

Pedobear to nasz przyjaciel od wielu lat. Dzielił łóżko z naszymi dziećmi, przyjaźnił się z nimi i odprowadzał do szkoły. To on odpowiadał za nieobecność. To on kupował naszym córeczkom wiele gadżetów.

Jak sobie z nim radzić?[edytuj • edytuj kod]

Przed Pedobearem nie można tak po prostu uciec. Zawsze będzie te kilka kroków za tobą, a im szybciej będziesz uciekać, tym większe podniecenie u niego wywołasz. Schowanie się jest nie możliwe – jakąkolwiek kryjówkę nie wybierzesz, Pedobear będzie już w niej oczekiwał, natomiast rękoczyny nie wchodzą w grę – Pedobear jest nieśmiertelny i każda rana postrzałowa, kłuta, cięta itp. się na nim zrasta. Nie możesz też poprosić nikogo o pomoc dorosłego (bo Pedobear goni tylko dzieci), bo nikt ci nie uwierzy że „ten słodki niedźwiadek cię chce przeruchać”, a samobójstwo nie wchodzi w grę – Pedobear nie pogardza martwymi ciałami. Jedyną możliwą szansą na ratunek jest uciekanie przed nim tak długo, aż nadejdą twoje 13 urodziny. A więc tak naprawdę nie masz szans! Szykuj się i miej to z głowy!

Galeria[edytuj • edytuj kod]