Bruce Willis

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Bruce wszechmogący
Bruce przygotowuje się do uratowania świata

Bruce Willis (ur. 19 marca 1955) – Wielki Przedwieczny, amerykański aktor, twardziel, pogromca wszelakiego zła i jedyny obrońca ludzkości.

Znany z filmu Armageddon, w którym to po uratowaniu Ziemi poprzez wysadzenie asteroidy, ewakuował się z niej, skacząc ze spadochronem. Dzięki temu mógł zagrać w kolejnych filmach i wielokrotnie uratować świat od zagłady. Znany jest z rozwiązywania problemów na tle politycznym. Brał udział w setkach akcji, np. w odbijaniu zakładników, ratowaniu samolotu i masakrowaniu zbirów. Bruce Willis wychodził z każdej opresji zwycięsko. Jego odporność na wybuchy wynosi aż 85%, w czym pomaga mu wyprodukowana z użyciem najnowszych technologii pokrwawiona podkoszulka. Stąd po każdej eksplozji odrzucało go tylko do tyłu i nie pozostawiało większych ran. Nawet w najbardziej ekstremalnych i niebezpiecznych sytuacjach ma czas na zapalenie papierosa.

23 czerwca 2010 Przyjechał do Polski podspisać umowę z dystylernią wódki Sobieski. W zamian za 96,7% udziałów firmy zgodził się udostępnić swoje płyny ustrojowe jako dodatki do trunku.

Zagadka filmowa[edytuj • edytuj kod]

– Dlaczego w Titanicu główną rolę zagrał Leonardo Di Caprio, a nie Bruce Willis?
– Bo Bruce Willis uratowałby statek.

Jak widać, nie sprawdza się on wszędzie, ale na szczęście poradził sobie w filmie Szklana pułapka.

Dokonał również ciekawej rzeczy w filmie „Szklana pułapka 4”. Rozpędził samochód (prawdopodobnie ruski ułaz), wyskoczył z niego a pojazd niczym samolocik na zdalne sterowanie idealnie celnął w helikopter uzbrojony w kilku ludzi z karabinami automatycznymi po których inni ludzie zbierali te kałasznikovy na datek do Afganistanu.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]