David Hasselhoff

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
David Hasselhoff – 3 miesiące po odsiadce
David pokazuje, na czym polega rekursja

David Hasselhoff (ur. 17 lipca 1952) – kolejny z Wielkich Przedwiecznych, bóg hodowania zarostu na klatce piersiowej, stosowanego zamiast noszenia swetra; pseudonim: Słoneczny Partol.

Historia[edytuj • edytuj kod]

David Hasselhoff nie miał matki, matka jest tylko jedna. Był tak uzdolniony że urodził się sam. Jego głowa już od czasów dzieciństwa zdradzała silne właściwości elektromagnetyczne. Można to było poznać po tym, że jego metalowe włosy skręcały się charakterystycznie pod jego wpływem. Tłumaczy to również fakt, że przez cały czas ciągnęło go do samochodu. Miał gadającego przyjaciela-kabriolet, aż do czasu, gdy ktoś utopił formułę w kwasie i nigdy nie była już taka jak dawniej. To również doprowadziło go na skraj przezroczystości (zdjęcie po prawej stronie), ale jak widać na jego twarzy nawet wtedy gościł uśmiech.

David nigdy nie zdołał wrócić na szczyty sławy. Będąc przezroczystym nie mógł się niczego złapać.

Czasy świetności[edytuj • edytuj kod]

David był rozchwytywanym młodzieńcem, dzięki czemu wszędzie było go pełno. Ujawniło się wówczas jego zainteresowanie młodymi prosiakami; wszystkie miały domki od słomy po cegłę. To na pierwszy rzut oka tragiczne zainteresowanie okazało się strzałem w dziesiątkę. Od tej pory David wszędzie się z nimi pojawiał. Często szpanując sadzał je sobie na ramionach albo zapraszał na wieprzowinę. To była jego ulubiona zabawa kiedy był w dobrym nastroju.

Należy również dodać, że David grał w serialu „Słonecznikowy patrol” i wcielił się w postać rekina. W innym jego serialu zagrał gadający samochód. Lubi siadać na kaktusach i jeść piasek z plaży, popijając wodą z morza. Nie pogardzi też żywą zdechłą meduzą.

Znane fakty o Davidzie Hasselhoff'ie[edytuj • edytuj kod]

  1. Urodził się z włosami na klacie.
  2. Nie ma dublera.
  3. Nie umie zrobić kopa z półobrotu, ale robi świetne naleśniki w syropie klonowym.
  4. Nie uprawia seksu z kobietami. On je uszczęśliwia.
  5. Poci się olejkiem do opalania.
  6. Zawsze wygrywa zapasy z rekinem pod wodą.
  7. Porównanie „Jak David Hasselhoff” pasuje w każdej sytuacji.
  8. Był zawsze takim spryciarzem, że sam sobą żonglował.
  9. Ulica Zamenhofa w Warszawie jest krótsza niż Hasselhoffa w Pcimiu Dolnym.