Kevin McCallister

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Krzyk Kevina, protoplasta Krzyku Wilhelma

Kiedy przyjdą ograbić dom, ten w którym mieszkasz
Stań u drzwi!!!

Oda do Kevina”, pieśń XVI

Aaaaaaaaaaaaa!

Złoczyńca odkrył jedną z pułapek Kevina

Kevin McCallister (znany jako Kevin sam w domu/Nowym Jorku) – jeden z Wielkich Przedwiecznych, boskie uosobienie wiecznej młodości, władca Bożego Narodzenia.

Kult Kevina[edytuj • edytuj kod]

Wyznawcami kultu Kevina są wszelkie stacje telewizyjne z Polsatem na czele. Brak tego bohatera w ramówce telewizyjnej w dniach 24-26 grudnia każdego roku rodzi poważne obawy, że Boże Narodzenie już nigdy nie będzie takie samo i nie wiadomo czy w ogóle się odbędzie. Ostatecznie święta mogą odbyć się bez choinki, karpia czy Świętego Mikołaja, a nie bez Kevina i jego zmagań z mrocznymi mocami Zła.

Wieczna młodość[edytuj • edytuj kod]

Do niezbadanych megamocy Kevina zalicza się wieczna młodość. Co roku jawi się milionom telewidzów jako ten sam dziarski i pomysłowy dzieciak, obeznany z najnowszymi technikami samoobrony. Jego powierzchowność nie powinna jednak zwieść nikogo. Pod tą powłoką kryje się jeden z najbieglejszych mózgów wszech czasów, zdolny ocalić świat (w razie potrzeby).

Święta 2010[edytuj • edytuj kod]

W 2010 roku w święta Polsat nie chciał puścić Kevina. Internauci Ludzie lubiący tradycję świąteczną przekonali Polsat by nie zabijał świąt.

Dom[edytuj • edytuj kod]

W 2011 roku Kevin postanowił sprzedać dom, prawdopodobnie by zagrać w filmie "Kevin sam bez domu".

Mało kto wie, a powinien, że puste miejsce przy stole przeznaczone jest właśnie dla Kevina, kiedy stanie u drzwi, pukając swoim wibrującym krzykiem.