Ridge Forrester

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Ridge Forrester łamie wszystkie zasady. Tym razem ustawił swoje zdjęcie z lewej strony artykułu.

Ridge, odbierz dzieci ze szkoły!
– Te co mam z twoją matką, córką czy nasze?

Przeciętna wymiana zdań między Ridgem a jedną z jego licznych żon

Ridge Forrester (zwany też Ridż, Rydż, Ricz, 1987 – koniec świata) – bohater Mody na sukces. Wielokrotny wzorowy mąż i ojciec licznych dzieci.

Życiorys (ze szczególnym naciskiem na związki małżeńskie)[edytuj • edytuj kod]

Na początku Ridge miał żonę Caroline Spencer, która zmarła na białaczkę. Następnie poślubił Taylor, jednak dowiedział się że ma nieślubne dziecko z Brooke, więc rozwiódł się i wziął ślub jeszcze raz. Potem zdał sobie sprawę, że naprawdę kocha Taylor, więc chciał znowu zmienić żonę, lecz w międzyczasie Taylor zmarła. Ridge chciał wrócić do Brooke, jednak dowiedziała się, że zdradził ją z inną kobietą. Następnie okazało się, że Taylor żyje. Ridge do niej wrócił, jednak Brooke nie dopuściła do jego ślubu, gdy zdała sobie sprawę, że kocha Ricza. Teraz Ridż przystawia się do Brooke, bo mąż Bruk zmajstrował jej córce dziecko, a to dziecko jest tak naprawdę kogoś zupełnie innego.

Kończę to, bo jeżeli nie jesteś emerytką, to wymiękłeś/aś po dwóch zdaniach, a jeżeli nią jesteś, to i tak masz to w małym palcu. Tak czy siak, równie dobrze można by powyżej wstawić fragment książki telefonicznej.

Opuszczenie[edytuj • edytuj kod]

W najnowszych odcinkach Ridża nie będzie. Co tu dużo gadać? Już Hania, Rysio, a teraz Ridge, oj to po co nam jeszcze telewizory? Och może oni jeszcze zmartwychwstaną?

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]