Amerykańscy naukowcy

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Amerykańscy naukowcy udowodnili, że czas gotowania szparagów ma wpływ na długość palców u nóg!

Typowa informacja w typowym piśmie popularnonaukowym

Amerykańscy naukowcy odkryli, że człowiek jednak nie pochodzi od małpy.

Maciej Giertych

Amerykańscy naukowcy dowiedli, że amerykańscy naukowcy nie istnieją!

Święta prawda!

Amerykańscy naukowcy dowiedli, że jedzenie dużej ilości warzyw, może doprowadzić do zjedzenia dużej ilości warzyw!

I jak tu się z tym nie zgodzić?!

Amerykańscy naukowcy odkryli, że kura była pierwsza, a nie jajko. Wstydź się, jajko!

Amerykańscy naukowcy znowu nas zszokowali

Amerykańscy naukowcy odkryli, że jutro będzie inna data niż dzisiaj!

Amerykańscy naukowcy kolejny raz nas zszokowali

Amerykańscy naukowcy – całkowicie wiarygodne źródło informacji, na które często powołuje się prasa. Charakterystyczny wstęp „amerykańscy naukowcy udowodnili, że…” oznacza, że dana informacja w 100% jest prawdziwa, a nie zmyślona i wysłana do druku tylko po to, by nieco wydłużyć tekst, uwiarygodnić jakąś informację i przekonać czytelników do swoich poglądów.

Amerykańscy naukowcy zgrupowani są w tajnych ośrodkach badawczych, rozsianych po różnych pustyniach. Z uwagi na umiejscowienie ośrodków, brak jest pewności, czy istnieją one naprawdę czy to tylko wytwory czyjejś wyobraźni. Ośrodki te pokazywane są w filmach, ale tu też nie ma pewności, czy to owe ośrodki czy scenografia.

Wszyscy amerykańscy naukowcy są doktorami. Ci, którzy osiwieli są profesorami. Ci którzy znają się na czymkolwiek i są pokazywani w filmachkobietami i doktorami zarazem.

Niektórzy twierdzą, że osobiście widzieli amerykańskiego naukowca, jednak najczęściej okazuje się że był to myszołów zwyczajny lub rzadziej – wiewiórka. W telewizji za amerykańskich naukowców wypowiadają się rzecznicy prasowi.

Za komuny rolę amerykańskich naukowców pełnili radzieccy uczeni.

Tak naprawdę nie istnieje coś takiego, jak amerykańscy naukowcy, bo jak dowiedli amerykańscy naukowcy, Amerykanie są zbyt głupi, grubi i leniwi, by prowadzić jakiekolwiek badania. Mimo to na badania amerykańskich naukowców idą grube miliony. Jest to oczywiście medialna próba usprawiedliwienia kryzysu, jednak jak przewidują amerykańscy naukowcy badania muszą być prowadzone, aby dokonać skoku ekonomicznego i postępu gospodarczego.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]

NonNews
Zobacz w NonNews temat: