FotoŁowca 2022 – głosowanie
Wybierz najlepsze zdjęcie w FotoŁowcy 2022! Głosować może każdy, nie trzeba się nawet rejestrować.

NonNews:Sensacyjne odkrycie amerykańskich naukowców!

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Niewiarygodne! Nawet się nie spodziewaliście, że to może mieć tyle kalorii!

20 listopada 2009

Amerykańscy naukowcy, kwiat intelektu ludzkiego, znów zaskoczyli świat! Ogłosili, iż popcorn i coca-cola, czyli popularny zestaw kinowy to bomba kaloryczna!

Badania, które zaczęliśmy już w latach siedemdziesiątych dowodzą, iż popcorn i cola zawierają tłuszcz i węglowodany niezdrowe dla ludzkiego organizmu. – ogłosił dziś na konferencji prasowej przewodniczący komisji. Wiadomość ta padła niczym wyrok. Na sali rozległa się żałobna cisza. Część dziennikarzy wyszła z sali ze spuszczonymi głowami, inni wybuchali płaczliwym lamentem. Część z nich pozostała, by ogłosić szokującą wieść światu.

Nikt się tego nie spodziewał. Amerykańskie i brytyjskie telewizje przerwały nadawane programy, aby ogłosić obywatelom odkrycie na miarę teorii względności czy rozbicia jądra atomu. Przez północne stany USA przetoczyły się szeregi demonstracji. Ludzie czuli się oszukani. Rządy krajów G8 zapowiedziały, iż w najbliższym czasie zostanie utworzona speckomisja w tej sprawie przy WHO.

O ja pierdolę!! – skomentował przechodzień zapytany przez naszego reportera o zdanie w tej sprawie. Sprawa przyćmiła swą wagą i błyskotliwością nawet globalne ocieplenie i świńską grypę. Prawdopodobnie zespół, który dokonał owego odkrycia zostanie nominowany do Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny i psychologii.

Nie wiadomo jaki stosunek do tej sprawy posiada Kapitan Oczywisty. Śledztwo w tej sprawie trwa.

Źródło[edytuj • edytuj kod]