FotoŁowca 2022 – głosowanie
Pomóż nam wybrać najlepszy strzał w FotoŁowcy 2022! Głosować może każdy, nie trzeba się nawet rejestrować.

Mobilek

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Mobilki, mobilki, jak tam ścieżka na kszyyyt… kszyyyt… dżżżżżżż… trask-prask… bzzzzz… Bajo!

Typowa wypowiedź mobilka

Gdzie ty się kCenzura2.svga wpCenzura2.svgsz z tą naczepą, chCenzura2.svgu jCenzura2.svgy!!!

Inna typowa wypowiedź mobilka

Mobilki, mobilki, jak tam dróżka od Bytowa?

Marcin Wójcik naśladuje mobilka

Mobilek – przykład koniecznej symbiozy personalno-technicznej, składającej się z kierowcy i CB-radia. Kierowca bez CB-radia jest tylko zwykłym kierowcą, a CB-radio bez kierowcy jest tylko towarem z Allegro. Generalnie mobilki dzielą się na małe i duże.

Zasadniczym celem życiowym mobilka jest przemieszczanie się samochodem z punktu A do punktu G B, przy jednoczesnym permanentnym informowaniu pozostałych mobilków, dokąd się jedzie i po co. Poruszanie to odbywa się po ścieżkach lub dróżkach, przy których na mobilków czai się świat zwierzęcy w postaci ninja, miśków z suszarkami, czasami nawet na hulajnogach lub krokodyli. Na dróżkach tych występują zatwardzenia. Nalewają zupę do wanny na pompie, czy też jadą o jednym oczku. Potrafią kłaść ogień na tłoki lub gasić żyrandole. O wszystkim tym mobilki informują się nawzajem, mówiąc do gruch i tworząc niesamowity jazgot w eterze.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]


Crystal Clear app Login Manager.svg To jest tylko zalążek artykułu o ludziach. Jeśli masz coś wspólnego z daną kastą – rozbuduj go.