Nikt

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Nie spodziewałem się Hiszpańskiej Inkwizycji!

Nikt o sobie

Nobody is perfect. My name is nobody.

Nobody, angielski kolega nikogo

Nikt tego nie wie.

Ktoś o nikim

Jesteś nikim!

Każdy, kto cię nie lubi o tobie

Nikt – osoba, która zebrała wszystkie pokemony i była w PC (pokemon cep), obejrzała ostatni odcinek Mody na Sukces i zna na pamięć koligacje rodzinne bohaterów. Osoba której nie zna nikt, a zna ją każdy, bo jest nikim, ponieważ robi nic, czyli jest kimś, ale nikim, bo wszyscy go znają, ale on nikogo nie zna, no bo nikt nie może być nikim, ponieważ każdy jest kimś, ale nikt nie może być kimś, bo wszyscy jesteśmy nikim. Ważne: każdy jest kimś, każdy jest nikim, ale wszyscy są nikim, ponieważ są kimś, który jest nikim, dlatego każdy to nikt i każdy to ktoś. Uwaga: nie mylić z NIK-iem - Najwyższą Izbą Kiblów. Nie mylić także z Nickiem, bo to jakiś tam kanał telewizyjny dla dzieci poniżej 3-ego roku życia, więc nikt go nie ogląda, a że każdy jest nikim, to wszyscy go oglądają.

Wygląd[edytuj • edytuj kod]

Na co dzień nosi wytarte, krótkie aż do kolan dżinsy, flanelową koszulę i czapkę z daszkiem, ewentualnie moher czy białe adidaski. Często grzebie po śmietniku i wygląda na downa, lub rzadko kiedy ADHD. Systematycznie tyje. Nikt pływa w Toi-Toiu. Często jest grzybem, albo innym gównem. Czasem pojawia się w eleganckich sukniach/garniakach uważając, że jest kimś, choć jest nikim. Czasem zaś nosi czarny garnitur i mówi, żebyś się nie interesował lub spadał stąd, a jak zauważysz coś czego nie powinieneś, to wyciąga giwerę i powoduje, że ty też stajesz się nikim.

Nikt a ludzie[edytuj • edytuj kod]

W subkulturach największą część ludzi niktów są emo. Najczęściej jednak taki nikt nie jest nikim innym a zwykłym człowiekiem, lecz usilnie stara się prezentować jako tak zwany nikt. Czyli mendą ciągle wypłakująca się w poduszkę. To typowy nikt udawany. A nikt prawdziwy? Nikim najczęściej jest żul pijący przed sklepem, 80-letni fan serialu M jak miłość który zna wszystkie imiona bohaterów itp.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]