NonNews:Andrzej Lepper został wicepremierem

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Andrzej Lepper – Autoportret z farbami wodnymi

17 października 2006

Andrzej Lepper został wicepremierem, chociaż on już był, rządził i nakradł. Na ceremonii wręczenia teki wicepremiera (drugiej, bo pierwszą Żyd shandlował) Lepper był jakiś przyjeCenzura2.svgy. Wstydliwa uroczystość godzenia warchoła z chamem odbyła się bez udziału mediów – zapewne dlatego, żeby niedługo zaprzeczyć, że w ogóle się odbyła, kiedy Lepper znów zacznie ciskać się po Sejmie jak smród po gaciach. Lepper podpisał Kaczyńskiemu weksel, aby była pewność, że jak Lepper wyjdzie z koalicji, to w worku po ziemniakach.

Andrzej Warchoł nie zapewnił jednak koalicji większościowej i teraz ma ona równo 230 posłów, czyli o jednego za mało. W tej sytuacji w ruch albo pójdą weksle, albo Lepper zacznie wysypywać zboże z furmanek swoich byłych posłów i blokować im podjazdy do garaży.

Już dzisiaj okaże się, ile jest wart nowy Minister Rolnictwa i jego sfora, bo dzisiejsze głosowanie nad rozwiązaniem parlamentu wprowadzi nowy termin: „dyscyplinę koalicyjną”, bo jeżeli ktokolwiek spóźni się na głosowanie, to będzie to najkrótsza koalicja w historii Leppera, Giertycha i Kaczyńskich, a i tak wiemy, że nie są długodystansowcami.

Źródło[edytuj]

  • Lepper ponownie wicepremierem, Onet.pl, 17 października 2006.