NonNews:Bash.org.pl zdjęty z sieci

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

16 stycznia 2007

Serwis bash.org.pl, wiodący prym wśród stron gromadzących cytaty o masturbacji, zniknął z sieci dziś w godzinach porannych. Przedłużająca się nieobecność zmusiła do paniki tysiące czytelników strony.

Bash pojawił się w ciągu dnia kilkukrotnie na chwilę, potęgując domysły. Pierwszym z nich jest zemsta kaczystowskiego rządu, z którego bash ośmielił się kpić, nie szczędząc niskich zagrywek wobec niskiego prezydenta. Są też wersje mniej katastrofalne, jak ta, że ktoś potknął się o kabel zasilania w serwerowni i nie ma go jak zawiadomić, bo prądu – z oczywistych przyczyn – nie ma.

Ludzie chodzą przybici, nie wiedzą, co dzieje się w świecie, jakie są najnowsze trendy. Bez strony bash.org.pl/latest jak bez ręki – żali się 20-letni Paweł spod Krakowa. W tej trudnej chwili cierpimy na różne sposoby. Jedni zalewają mordę, inni czytają basha z kopii w Google, jeszcze inni czytają pr0na, JoeMonstera, Nonsensopedię albo kurde.pl. Książek w każdym razie nie czyta nikt.

Nonsensopedia zdecydowała się udostępnić miejsce tym, którzy chodzą strapieni w czasie downtime'u basha. Wpisujcie miasta, które chcą powrotu basha!

Źródło[edytuj]

  • Nie udało się nawiązać połączenia, bash.org.pl, 16 stycznia 2007.