NonNews:Brak NonNewsów

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
No sorry, nie można?

14 grudnia 2012

„Łolaboga !” – zapewne zakrzyknęła niejedna staruszka po ujrzeniu tragicznej dla świata informacji, że NonNews i gazeta Przedjutrze nie wydawało na świat nowych, ważnych informacji od prawie 2 miesięcy. Nie skomentowaliśmy wywalenia w pCenzura2.svg Kargula Pawlaka. Nie napisaliśmy nic o premierze ośmiu okien, o dziecku ziejącym ogniem[1], o śmierci Vladimíra Jiránka[2], ani o ponownym wybraniu pierwszego czarnego w Białym Domu. Zdesperowani czytelnicy zaczęli popełniać samobójstwa lub, co gorsze, kupować pewien znany opiniotwórczy dziennik.

Przyznajemy się. Nie napisaliśmy. Nie żeby nam się nie chciało. Nie napisaliśmy z przyczyn losowych. Przyczyny te nazywały się „nowy prezes”. Tak, drodzy czytelnicy. Przedjutrze ma nowego naczelnego. Nastał on dokładnie 21 października, dzień po ostatnim artykule. Musimy przyznać, impreza firmowa „trochę” się przedłużyła. No co? Może wy nigdy nie piliście? A tu jeszcze trzeba wytrzeźwieć, iść na poprawiny...
W każdym razie przepraszamy. Od tej pory NonNews będą pojawiały się możliwie jak najczęściej i podobne przerwy nie powinny się już zdarzać.

No, chyba że prezesowi urodzi się syn...

Przypisy

  1. Feel like a dragon.
  2. Twórcy serialu Sąsiedzi.


Źródło[edytuj]