NonNews:Czarnoksiężnik Morawiecki wyczarował dworzec

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Morawiecki szykuje się do rzucenia potężnego spella

24 września 2018

Prawda wyszła na jaw – Mateusz Morawiecki, premier IV RP z bożej i prezesowej łaski jest tak naprawdę potężnym czarnoksiężnikiem.

Premier wizytując Gdańsk obiecał mieszkańcom Pomorza nowy dworzec w Starogardzie Gdańskim. Morawiecki nie był gołosłowny – okazało się, że ledwie powiedział te słowa, a w Starogardzie pojawił się nowiutki dworzec! To chyba pierwszy przypadek polityka dotrzymującego obietnic wyborczych. Marszałek województwa nie kryjąc wzruszenia, zaprosił natychmiast przepotężnego premiera na uroczystość otwarcia nowego obiektu w październiku.

Postanowiliśmy zapytać mieszkańców Starogardu Gdańskiego, co sądzą o umiejętnościach prezesa Rady Ministrów.

A ten dworzec to tam przypadkiem nie stoi od jakiegoś czasu? Wydaje mi się, że… EJ! Co robisz baranie, puść mnie! Puszczaj! RAAATUUUNKUUU! GESTAPO!

Niestety nasza rozmowa została przerwana przez nieoczekiwaną interwencję funkcjonariuszy policji. Jesteśmy pewni, że to zwykłe nieporozumienie. Nadal oczekujemy na stanowisko hierarchów kościelnych w tej sprawie. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że Kościół rozważa rzucenie klątwy na premiera za nieautoryzowane korzystanie z umiejętności nadnaturalnych.

Źródło[edytuj]