NonNews:Dlaczego NonNews umarło?

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

[*]

Świeczka

17 kwietnia 2011

Wszyscy wiedzieliśmy, że ten straszliwy moment nadejdzie, ale baliśmy się o tym głośno powiedzieć. Teraz czas stawić czoła okrutnej rzeczywistości i powiedzieć Wam prawdę, drodzy czytelnicy.

NonNews umarło. Najbardziej rzetelne źródło informacji we Wszechświecie zakończyło swój żywot ponad 2 tygodnie temu. Wystarczy spojrzeć na stronę główną. Czy czas się zatrzymał 30 marca? Niestety nie.

Żaden z naszych genialnych dziennikarzy nie pisnął ani słówka, gdy 1 kwietnia amerykańscy naukowcy zbudowali pierwszy teleporter, a rząd Donalda Tuska wprowadził kartki na cukier. Choć tysiące czytelników Nonsensopedii nerwowo odświeżały stronę główną, czekając na jakiś znak życia od redaktorów, nic takiego się nie stało. Również gdy Gruzinka odcięła dwa kraje od Internetu za pomocą łopaty, choć z pozoru był to idealny materiał na śledztwo dla naszych reporterów, którzy na pewno odkryliby powiązania kobiety z Hamasem i Adolfem Hitlerem – który, jak się okazuje, przeżył wojnę i zajmuje się uprawą ekologicznych bananów w Argentynie, o czym NonNews również nie napisało.

Na pewno teraz zadajesz sobie pytanie, drogi Czytelniku: co się stało?

No właśnie, co się stało?
Zagłosuj poniżej.
211
106
392
293
684
Oddano już 1686 głosów.
poll-id B10854A25DAA6019C17976C06B16B374

Kondolencje z powodu śmierci NonNews można składać w dyskusji.

[*][*][*][*][*]

Źródło[edytuj]

  • Przedjutrze, Zobacz jednorożca dłubiącego w nosie (zdjęcia)!!!, 17 kwietnia 2011.