NonNews:Gowin chce być prezydentem Polski

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Gowin po całej Polsce szukał ekspertów, co by mu dali wskazówki na wygranie wyborów prezydenckich

29 lipca 2013

Jarosław Gowin – jeszcze rok temu TVN mówiło się o nim człowiek z bzikiem na punkcie deregulacji. Dziś jako wróg publiczny numer jeden Platformy chce wytaczać różne działa na swoich byłych kolegów, wykorzystując ostatnie chwile z partią. Dzisiaj zaskoczył jednak wszystkich planami zostania prezydentem RP.

Najprawdopodobniej będzie to indywidualny projekt związany z prezydenturą – być może na początek Krakowa. Później będzie próbował wygrać z Bronisławem Komorowskim – tak o planach Jarka mówi jego kolega partyjny Andrzej Biernat. Jego zdaniem, jeżeli Gowin uzyska 5% głosów, to i tak wygra więcej niż życie.

Pomimo takich ambitnych planów, musimy ostudzić ambicje pana Gowina, bo przecież niedawno wraz z Żal(ki)em i konserwatywnym Murzynem wyraził sprzeciw dla dalszego testowania „krzywej Rostowskiego”. A za fikanie w szychom w Platformie grozi seryjny samobójca... Jeżeli pan Jarosław przeżyje, to radzimy najpierw zostać prezydentem Krakowa – o ile zdoła pokonać Jacka Majchrowskiego i nie dopuścić go do czwartej kadencji.

Redakcja Przedjutrza życzy panu Jarosławowi powodzenia w dążeniu do wstąpienia na urząd, bo z Bronkiem są tylko same jaja (te z Łucka też).

Źródło[edytuj]