NonNews:Gwiazdor znanym raperem

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Może Drogba okaże się wspaniałomyślny i zarobione pieniądze zainwestuje w stadion swojego klubu

22 kwietnia 2007

Napastnik jednego z najbogatszych klubów świata, Chelsea AFC[1], Didier Drogba, pragnie zostać znanym raperem i nagrać płytę. Jak ledwo udało się nam wyczytać z dzisiejszego „The Suna” piłkarz śpiewał będzie pod artystycznym pseudonimem Drogbacite.

To będą kawałki o mnie i o moim sukcesie – zdradził reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej. W Chelsea nie mogę liczyć na godziwe zarobki, więc muszę szukać innych rozwiązań, mogących dać mi choć trochę pieniędzy na utrzymanie. Zostanie raperem wydaje mi się najlepszym rozwiązaniem.

29-letni Kostek nie jest nowicjuszem w branży hip-hopowej. Fani jego piłkarskiego i piosenkarskiego talentu mieli w ubiegłym roku okazję wysłuchać, jak rapował hymn Mistrzostw Świata.

Drogba będzie kolejnym znanym sportowcem, którego płyta pojawi się na rynku. W roli piosenkarzy występowali już między innymi: legendarny Pele, czołowy czarny koszykarz NBA Shaquile O'Neal, czy były kierowca Formuły 1 Jacques Villeneuve, którego z Formuły wygryzł nasz Robert Kubica.

Jako dr Ogba nagram kawałek dla szpitala z mojego kraju, wszystkie inne utwory będę nagrywał jako Drogbacite. Planuję również klika piosenek polskimi artystami. Z Grześkiem Rasiakiem chcemy stworzyć prawdziwy hit. Nie chcę jednak zdradzać szczegółów, by nie zapeszać – powiedział nam Didier. Z nieoficjalnych informacji wiadomo, że kawałek z Rossim ma nosić tytuł Let's drink po Dębowym. Płyta rapera ma się ukazać jeszcze w tym roku.

Przypisy

  1. Abramovich Family Club


Źródło[edytuj]

  • Nowe wcielenie gwiazdora Chelsea, Onet.pl, 22 kwietnia 2007.