Oto odświeżona Nonsensopedia! Tekst rozjeżdżał się na dużym monitorze? Teraz to przeszłość! Od teraz Nonsensopedia na komputerze wygląda tak, jak na telefonie – sprawdź!

NonNews:J. Kaczyński już nie ma immunitetu!

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

24 czerwca 2009

Jarosław Kaczyński zrzekł się immuunitetu poselskiego!

Jak dowiedzieli się reporterzy Nonsensopedii, CBA, CBŚ, ABW, SKK, KGB i CHWDP już szykują się do aresztowania, w żargonie policyjnym zwanego „wjazdem na chatę”. Następnie Kaczyński zostanie prawdopodobnie poddany trzydziestodniowym torturom i postawiony przed 24-godzinnym sądem bez adwokata i możliwości obrony. Nie wiadomo też, czy będzie miał prawo do ostatniego życzenia przed egzekucją.

– To zamach na demokrację i wolność słowa! – stwierdził Zbigniew Ziobro. – Ale przynajmniej zwolni się miejsce prezesa. Prędzej czy później zapomną o Kaczyńskim i będą mówić tylko o mnie... eee... to znaczy o nowym prezesie.

Nikt z rządu nie wypowiedział się jeszcze na temat tej sprawy, choć zakulisowe pogłoski mówią o dosypaniu czegoś do ulubionej herbaty Prezesa. Teraz nie pozostaje nam jednak nic innego, jak tylko czekać na pokazowy proces.

Źródło[edytuj • edytuj kod]