NonNews:Justin Bieber rozsyła informację o swojej śmierci

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

4 września 2010

Justin Bieber – znany oraz znienawidzony przez większość ludzi piosenkarz i niedoszły haker, rozsyła informację o swojej śmierci. To wszystko drogą internetową! Zapytany, czy to początek jego kariery informatycznej odpowiada:

Po prostu chciałem zwiększyć swoją popularność. Kombinowałem parę tygodni, ale w końcu dostałem w prezencie jakieś tam kabelki i inne różności, podłączyłem i się zaczęło... – mówi Bieber – ... a, że przypadkowo wysyłałem spam z informacją o mojej śmierci to był błąd procesora i mojego obecnego stanu. – dodaje z drżącym głosem.

Winny całemu zamieszaniu zapewne nie wie, że przypadkowe linki w wysyłanych przez niego e-mailach kierowały nie na strony z wirusami albańskimi, lecz na zainfekowane strony internetowe, a od wejścia na tę stronę komputery jego fanów należą do jakiegoś botnetu. Urządzenia w nim prawdopodobnie będzą sterowane przez samego Justina, który tradycyjnie temu zaprzecza. Informujemy przypadkowych antyfanów, którzy byli zafascynowani, iż Bieber zmarł i z radością odwiedzili tę stronę, to ich komputery również należą do tego botnetu. Na razie proponujemy odłączenie kabla od internetu na najbliższy miesiąc, aż wszystko się wyjaśni, a policja skonfiskuje komputer winowajcy wszczęcia tego zamieszania – ostrożności nigdy za wiele.

Źródło[edytuj]