NonNews:Kryzys zażegnany! Nonsensopedia doczekała się nowej grafiki na głównej

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

20 marca 2012

Kryzys we własnej, graficznej osobie
A to zdjęcie, które odpędziło od nas kryzys

Światowy kryzys gospodarczy wykończył wiele ludzkich istnień z wielu krajów na świecie. Mimo wzrostu PKB okazuje się, że również i naszej ukochanej Nonsensopedii owe zjawisko nie ominęło. Na szczęście z całkowitą ulgą możemy poinformować, że kryzys Nonsy dobiegł końca. MAMY NOWĄ GRAFIKĘ NA MEDAL I TERAZ TRZEBA SIĘ TAK WYDRZEĆ, BY WSZYSCY USŁYSZELI TĘ DOBRĄ NOWINĘ!

Zapewne każdy, kto miał styczność z Nonsensopedią w ostatnim półroczu jest zdolny do określenia majestatycznie olśniewającej Grafiki Na Medal. Dla potwierdzenia tych słów Redakcja Nonsensopedii odstąpiła od stanowiska pracy i wyszła na ulicę, gdzie zadała przypadkowemu przechodniowi pytanie o następującej treści:
Cquote2.svg

– Droga pochodnio! Jak się nazywa obecna Grafika Na Medal?
a) „Plik:Sklepzakaz.JPG”
Cquote2.svg

Niestety wbrew oczekiwaniom pytany odrzekł z dozą bezmózgowości: „Eee... to takie coś z kotem?”. Redakcja nie odpowiedziała na pytanie i zniesmaczona odeszła, a następnie z myślą o nieudanej próbie opiBlad.pngnia się wróciła do pracy. Wkrótce okazało się, że tenże osobnik w ogóle nie przegląda Nonsy.[1] Niedawno jednak ukazała się ankieta o tytule „Czy wkurza cię fakt, że grafika na medal pozostaje niezmieniona od paru miesięcy?” i bez zbędnych ceregieli większość osób odpowiedziała „Tak, zaraz ją zmienię”. Żaden widz nie zmienił, ale Nonsa dostała znak, że jednak widzowie rzeczywiście znają tzw. GNM i pierwsze niepogrubione zdanie jest nieodzowną prawdą. Pokwitani tym sukcesem użytkownicy strony wzięli się za poszukiwania niedocenionego The Very Bestu we wszelkich artykułach, najchętniej w tych ze zdjęciami. Po wspólnej dyskusji znalazła się grafika, która została zgłoszona i... Kaszk ją zjadł! Na drugie zdjątko nie było już jednak siły i tak po 1 dniu głosowania i samych pozytywnych recenzjach typu „OK”, Obory znalazły się na stronie startowej jako Grafika Na Medal. Jeden ze świętujących adminów triumfalnie udzielił wywiadu przez internet, w którym wyraził się następująco:
Cquote2.svg

– Cóż tu dużo mówić? Ta grafika jest całkowicie wyjeSłuchacz jedynego słusznego radia ocenzurował ten niegodny fragmentna w kosmos! Niestety ta nie zagrzeje u nas długo miejsca, bo już myślimy o kolejnych. Dzięki temu nie dopuścimy do kolejnego NonNewsu o Nonsensopedii
Cquote2.svg

Tak więc już wiemy, co opiekunowie Nonsy będą robić w najbliższym czasie i najlepiej będzie po prostu życzyć im połamania nóg, bo człowiek ze złamanymi kończynami dolnymi nie będzie miał innego wyboru, tylko będzie musiał przeglądać Encyklopedię Humoru i szukać kolejnych grafik na miarę medalu.

Źródło[edytuj]

Przypisy

  1. Tak, wiemy, że to nie do zrozumienia, ale niestety zdarzają się takie osoby i trzeba wiadomość o nim przyjąć z przymrużeniem oka