NonNews:Lepper: informacje na temat premiera będą porażające

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

5 sierpnia 2007

Szef Samoobrony, Andrzej „Źródło Wszelkiej Prawdy” Lepper powiedział w niedzielę, że informacje, które w najbliższym czasie przedstawi na temat PiS i premiera Jarosława Kaczyńskiego będą „porażające”.

Na konferencji prasowej przewodniczący powiedział, że jak zwykle ma w ręku informacje poparte faktami: Tak, tak proszę państwa, to są fakty i to autentyczne! Lepper dodał, iż zamówił serię ekspertyz, które mają zostać wykonane przez specjalistów wszechdziedzin z internetowego portalu Nonsensopedia. Portal ten znany jest z publikowania informacji prawdziwych, zweryfikowanych przynajmniej w 10 źródłach, w tym u pana Mietka z osiedlowego warzywniaka.

Były minister rolnictwa zapowiedział, iż informację na temat Kaczyńskiego będą ukazywały się systematycznie, aż do momentu, tu cytat: Gdy wyjawimy przed społeczeństwem całą prawdę, także tą, którą ręką premier się podciera... a to w zasadzie mogę powiedzieć już teraz... premier się nie podciera w ogóle, i mam na to dowody, o tu są, w tej teczce, zamknięte szczelnie, bo trochę śmierdzą. Lepper dodał, iż ujawni na przykład to, że premier jest niski, ma brata bliźniaka, kota i wiele innych rzeczy, o których nikt nie ma pojęcia.

Źródło[edytuj]