NonNews:Najmroczniejsza konsola dalej nieodkryta

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Konsola Wii za pancernym przeszkleniem. Nawet prezes Nintento sobie nie popykał.

27 sierpnia 2006

Nintendo ma chyba najgorszych ludzi od PR na świecie.

Bo jak można tłumaczyć, że nawet prasa specjalistyczna o Wii nie wie nic. Ciągłe spekulacje na temat daty premiery konsoli, oraz jej ceny, tylko denerwują klientów a milczenie Nintendo tylko podsyca ten słuszny gniew.

Tym razem pojawiła się kolejna plotka na temat daty premiery tego narzędzia Szatana. Wszystko przez to, że jeden z dziennikarzy otrzymał zakaz wstępu na imprezę Nintendo, która odbędzie się w Los Angeles nigdy lub 17 listopada 2006. Na dokumencie poświęconym zakazowi wstępu napisano, że wszystko dla dobra jeszcze nienarodzonej konsoli Wii, dlatego dziennikarz wyciągnął wnioski, najprawdopodobniej mylne, że tego dnia odbędzie się premiera.

Co ciekawe, właśnie pomiędzy nigdy a 17 listopada 2006 ma trafić do sprzedaży inne dzieło Szatana, a mianowicie Playstation 3. Nie ma się jedna czym podniecać, ponieważ znając Nintendo, data premiery może ulec zmianie. Według Nintendo, wszystkie szczegóły będą znane opinii publicznej we wrześniu, ale najprawdopodobniej firma poda fałszywe dane lub przełoży datę podania informacji.

Przypomnijmy, że poprzednia konsola Nintendo, DS, miała swoją premierę 10 stycznia 1990 chociaż zapowiadano ją na 3 grudnia 1875, a pierwsza gra na nią nigdy nie powstała i najprawdopodobniej nie powstanie.

Według Nintendo z Wii będzie inaczej – firma nie wyprodukuje gry, ponieważ gra sama wyjdzie z mroku, tak samo jak wszystkie inne gry na tę konsolę.

Źródło[edytuj]