NonNews:Nelson Piquet wyrzucony z Renault!

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

3 sierpnia 2009

GP Węgier było ostatnim wyścigiem Nelsona Piqueta Jr. w Formule 1.

Młody, prawie utalentowany zawodnik ogłosił dziś, że został on wyrzucony z zespołu Renault F1. Jako oficjalny powód podaje się katastrofalne wyniki w tym sezonie oraz kontrowersyjne wypowiedzi na temat Flavio Briatore, szefa zespołu Renault F1.
Flavio gówno wie o Formule 1! On myśli tylko o pieniądzach, myśli że wszystko można kupić, nie ma żadnych przyjaciół! – powiedział kilka tygodni temu w wywiadzie Nelson Piquet.

Flavio jest Słuchacz jedynego słusznego radia ocenzurował ten niegodny fragment rasistą! W zespole nigdy nie byłem równo traktowany – dlatego moje wyniki były tak słabe! – czytamy dziś w notce na blogasku Nelsona. Przez te 2 sezony czułem się jak wyalienowany ze społeczeństwa emo. To zawsze Fernando miał lepszy bolid, większy pokój w hotelu, to zawsze on siadał przy oknie w samolocie!

Nieznana jest jeszcze przyszłość młodego Brazylijczyka. Nieoficjalnie mówi się, że kilka wielkich koncernów samochodowych chce go zatrudnić jako żywego manekina do crash-testów. Fakt podaje natomiast, że najprawdopodobniej stworzy on wraz z Robertem Kubicą nowy zespół. Najprawdopodobniej będzie nazywał się FSO F1 Team i najprawdopodobniej będzie on brał udział w Formule 1 od następnego sezonu. Czy tak się stanie, przekonamy się w najbliższym czasie.

Niektóre źródła podają również, że Piquet senior zamierza kupic synkowi na urodziny BMW Sauber.

Źródło[edytuj]