NonNews:Neostrada likwiduje limity i przyspiesza

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

1 lutego 2007

Szybciej i bez limitu – nowa oferta Neostrady TP już od 2 lutego.

W lutym 2007 roku Telekompromitacja Polska za 6 zł zwiększy do 256kb/s prędkość transmisji danych klientom korzystającym dotychczas z Neostrady w opcji 128 kb/s. – Nie zlikwidujemy co prawda limitów transferu danych, no chyba że zagrozisz nam, że przechodzisz na tańszą i mniej awaryjna Netię, to wtedy zastanowimy się nad twoim przypadkiem – mówi rzecznik prasowy Neostrady.

Dzięki nowym propozycjom ponad trzech klientów Neostrady będzie mogło bez ograniczeń ściągać niepotrzebne dane z Internetu, a wg naszych przewidywań około 360 tys. osób będzie mogło sie pochlastać, ponieważ internet będzie działał jeszcze wolniej...

Przyspieszenie najdroższej prędkości Neostrady, którą posiadają prezesowie i Krystyna Czubówna spowoduje, że wszystkie inne opcje tej usługi spełnią nasze standardy awaryjności. Na pewno nie poprawi to waszego komfortu, ale spowoduje masowe dzwonienie na Błękitną Linię, która od 1 lutego jest już płatna. Nowa oferta to także kolejny krok TP zwiększający komfort korzystania z Internetu i wsparcie rozwoju społeczeństwa informacyjnego. Serdecznie mamy was w... poważaniu – dodaje wymieniony wyżej rzecznik.

Ze względu na skalę przedsięwzięcia, zmniejszenie prędkości potrwa około miesiąca. Jako pierwsi na prędkość 256 kb/s przełączani będą klienci, którym do końca umów terminowych pozostało najmniej czasu (najmniej narzekań), a w dalszej kolejności Ci, którzy umowy na świadczenie usługi Neostrada TP w opcji 512 i wyższej, na czas określony lub nieokreślony podpisali tuż przed rozpoczęciem akcji.

Zmniejszenie prędkości transmisji jest świadczone w ramach możliwości technicznych. Nie martw się, napewno uda sie nam ją zmniejszyć.

Źródło[edytuj]