NonNews:Nie kupisz już Szatana na eBayu

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Metale idący palić kościoły.

14 września 2006

Nie tylko w Polsce dostało się po pupach metalowcom, czyżby polscy rządzący zakazujący festiwalów stali się wzorem i dla Uesańczyków?

Wychodzi na to, że tak. Na razie zaczyna się od małych rzeczy ale już niedługo będziemy palić w piecach black metalowcami, gdyż to oni są odpowiedzialni za całe zło świata. Pałętający się po całym USA obrońcy moralności postanowili zainterweniować i zakazać sprzedaży płyt black metalowych na serwisie aukcyjnym eBay; hasłem akcji było: Hitler też był black metalem! Konta użytkowników sprzedających albumy z tego gatunku zostały zablokowane, a aukcje wycofane. Właściciele eBay'a nie zgodzili się na spalenie sprzedawców proponowane przez obrońców moralności.

Na liście zakazanych bandów znajdują się m.in.:

Powodem tego wyobcowania są rzekome treści satanistyczne, rasistowskie, propagowanie przemocy oraz zaprzeczanie istnienia trójkątów występujące w piosenkach.

Bardzo możliwe, że Amerykanów czeka kolejna prohibicja i sprzedawanie spod koca na dworcu. Przestępczość zorganizowana w stanach już widzi wielkie możliwości wykorzystania zaistniałej sytuacji. Ta, słyszeliśmy już o tym, właśnie zamówiliśmy całą partię Emperora. To może okazać się bardziej dochodowe niż dilowanie stuffu – skomentował zaistniałą sytuację czarnoskóry jegomość z pierwszego lepszego ciemnego zaułka Niu Jork.

Źródło[edytuj]