Oto nowa skórka na Nonsensopedii – lepsza dla dużych monitorów, ładniejsza i spójna z tą na telefonach! Od teraz Nonsensopedia na komputerze wygląda tak, jak na telefonie – sprawdź!

NonNews:Nowość! Praktyczny prostownik do bananów już w sprzedaży!

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

24 czerwca 2007

Praktyczny prostownik do bananów już w sprzedaży! Biuro Patentów Zbędnych donosi, iż jeden z wynalazków, autorstwa niejakiego Bartosza Antoniego Nana został zatwierdzony i cieszy się popularnością wśród klientów.

Z przyjemnością zawiadamiam, że to jeden z niewielu naszych produktów, które znalazły chętnych do zakupu – oświadczył dzisiaj prezes BPZ, Arlekiniusz Bengal Surtd.

Sam autor głośnego wynalazku, pan Nan wyznaje, że zaniósł projekt do BPZ bez nadziei na tak głośny sukces.

To był dowcip, a wszyscy wzięli mnie na poważnie.

Jak działa prostownik do bananów? Instrukcja obsługi[edytuj • edytuj kod]

Użycie tego urządzenia jest bananalnie proste, wystarczy tylko położyć banana na dolnej blaszce (tzw. podpierającej) tak, by zakrzywione końce banana znajdowały się na zewnątrz od powierzchni blaszki. Następnie trzeba tylko nacisnąć czerwony guzik, a górna blaszka (tzw. spłaszczająca) zacznie się powoli opuszczać. W skutek stopniowego zmniejszania się wolnej przestrzeni pomiędzy obiema blaszkami banan z zakrzywionego przybierze prosty kształt. Wtedy należy nacisnąć zielony guzik, by górna blaszka wróciła na swoje miejsce i wyjąć banana. Smacznego!

Uwaga! Co najmniej 1 raz na miesiąc należy przemyć powierzchnię obu blaszek roztworem alkoholowym w celu zdezynfekowania.

Jakie są medyczne zalety tej procedury?[edytuj • edytuj kod]

Najbardziej poważany lekarz, dr. Ulryk Lecze powiedział:

Choć opinia publiczna woli o tym zapomnieć, przypominam, iż jedzenie krzywych bananów naraża każdego na śmiertelne zatrucie bakteriami Csywensus Banainacei, a więc ryzykuje zdrowiem i życiem! Lecz w procesie prostowania banana bakterie te w skutek nacisku zmieniają swoje DNA i stają się bakteriami Prostiusus Banainacei, które wspomagają trawienie.

Oferta wysyłkowa![edytuj • edytuj kod]

Oferujemy sprzedaż wysyłkową prostownika do bananów! Musisz zadzwonić na specjalny numer (066-666-66-66) i podać dokładny adres, imię, nazwisko, numer karty bankowej oraz PIN. Produkt kosztuje tylko 99.99 zł!

Jeżeli w ciągu 20 min. po przeczytaniu tego komunikatu zadzwonisz pod numer 066-666-66-66 otrzymasz nie tylko oryginalny prostownik do bananów, ale też całe dwie kiście (10 sztuk) świeżych, pachnących, dojrzałych bananów, byś od razu mógł, szanowny kliencie, przekonać się o dobrodziejstwach takiej diety!

Jeśli zadzwonisz w ciągu 10 min. od przeczytania tego komunikatu na numer 066-666-66-66 otrzymasz zniżkę specjalną! Zapłacisz 99.90 zł za wspaniały, oryginalny prostownik do bananów! Wspaniała okazja!

Źródło[edytuj • edytuj kod]