NonNews:Otyłość wrogiem turystyki

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Gdyby to ona szła w tej wycieczce, nic by się nie stało

2 stycznia 2007

Tegoroczne przychody z turystyki w Republice Południowej Afryki stanęły pod poważnym znakiem zapytania. Krajowi groził zastój i recesja gospodarcza, krach na giełdzie, wzrost bezrobocia i inflacji, nie wspominając o kosztach w przedsiębiorstwie czy rozwoju oligo- i monopoli.

Studenci turystyki i rekreacji w całym kraju zadrżeli – wszystko przez pewną otyłą kobietę, która swoim ciałem zablokowała cały system jaskiń w górach na południu kraju. Uwięzionych zostało ponad 22 osoby.

Około południa w „tunelu miłości”, w którym znajdowała się największa część blokującej, pojawili się ratownicy – zaskoczeni sytuację nie mieli jednak pojęcia, jaki sposób należy zastosować, aby uratować wszystkich. Jeden z ratowników, który przedstawił się jako „heraldek” zaproponował, aby zrobić ekspresową lewatywę. Pozostali nie zgodzili się jednak i zastosowali do uwolnienia otyłej parafinę i specjalną rolkę. Po długim czasie prób otyłą udało się wyciągnąć z jaskini.

Po akcji uwięzionym w grocie turystom rozdano na pocieszenie czekoladę, wodę oraz koce, natomiast kobietę zawieziono do szpitala na odsysanie tłuszczu. Groty zostały odblokowane, a studenci turystyki mogli spokojnie wrócić do uczenia się do sesji.

Źródło[edytuj]