NonNews:Rewolucja w wyglądzie Wiadomości TVP

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Mafia podatkowa rodem z Cliparta
Nawet Jetsonowie zawitali do Wiadomości!

28 lipca 2017

W najnowszym wydaniu Wiadomości zaprezentowano rewolucyjną szatę graficzną, która ma trafić do masowego odbiorcy.

Podczas wieczornego wydania Wiadomości 27 lipca zaprezentowano materiał, który przystępnie wyjaśniał Cenzura2.svg GNUŚNOŚĆ I OPIESZAŁOŚĆ rządów PO-PSL w kwestii polskiego sądownictwa, jednocześnie Cenzura1.svg WYCHWALAJĄC PRACOWITOŚĆ rządu PiS. W infantylny PRZYSTĘPNY sposób przedstawiono widzowi tak złożone kwestie jak mafie podatkowe, koszty rozpraw sądowych ORAZ BOHATERSTWO PREZESA JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO W WALCE Z ŻYDOKOMUNĄ.

Postanowiliśmy zapytać prezesa TVP skąd pomysł na tak radykalną zmianę.

Okazało się, że nasz przeciętny odbiorca nie był stanie zrozumieć gęstego języka prawników, dlatego postanowiliśmy nieco uprzyjaźnić przekaz, tak aby każdy mógł go zrozumieć. Poprosiliśmy pana Mietka z grafiki o jakieś ładne obrazki, a że pan Miecio to niekwestionowany mistrz Worda, to szybko skombinował parę klipartów. Dorzuciliśmy na wierzch jeszcze parę rzeczy z gugle grafika i fajrant.

Chcieliśmy zapytać owego przeciętnego odbiorcę o jego zdanie na ten temat, ale niestety Słuchacz jedynego słusznego radia ocenzurował ten niegodny fragment AKURAT CIĘŻKO PRACOWAŁ DLA DOBRA OJCZYZNY.


POWYŻSZY TEKST ZOSTAŁ SPRAWDZONY I POZYTYWNIE OPINIOWANY PRZEZ MINISTERSTWO PRAWDY SMOLEŃSKIEJ.

Źródło[edytuj]