NonNews:Słodka szesnastka Nokii 3310

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

3 września 2016

Ten telefon będzie ostatnim śladem ludzkiej cywilizacji, przeżyje też układ słoneczny i ziemię.

Brakuje ci powodu do świętowania? Przychodzimy z pomocą, nie ma problemu. Właśnie stuknęły szesnaste urodziny Nokii 3310. Chcieliśmy życzyć jej stu lat, ale ta na nas się obraziła i zapytała dlaczego tak mało.

Narodziła się 3 września 2000 roku, i od szesnastu lat jest legendą której nie potrafiło dorównać wielu rywali. Była do 2004 roku drugą najlepszą konsolą przenośną, aż do premiery Playstation Portable. Takie tytuły jak Snake i Space Impact, cieszą się opinią ponadczasowych klasyków i są z chęcią ogrywane do dziś. Posiada wielu oddanych fanów, ale też i zażartych wrogów w formie Youtuberów którzy nie robią wszystko by zniszczyć wszystkie jej egzemplarze. Na szczęście nieskutecznie, bowiem stop obsydianu i adamantium z którego jest wykonana skutecznie to uniemożliwia.

Najśmieszniejsze jest to że legenda tego telefonu przyćmiewa legendę samej Nokii która ją stworzyła. Ta przez romans z oknami do dzisiaj nie wydała godnego następcy i być może już nigdy się go nie doczekamy. Administratorzy Nonsensopedii korzystają z nich do dziś, ze względu na to że żaden inny telefon nie jest w stanie działać w piekle. To o czymś świadczy.

Źródło[edytuj]