NonNews:W Indiach zakazano Paris Hilton

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Cała Paryż!

24 sierpnia 2006

Teledysk Paris Hilton został uznany przez władze Indii za gorszący, zły i przeznaczony wyłącznie dla widzów powyżej 1818 roku życia. Niestety, żadne prawo nie zakazuje pokazywania takich zbereźnych scen w internecie, więc właśnie tam został umieszczony klip.

Na Onecie już podniosły się głosy, że Paris Hilton to głupi pseudonim sceniczny, podczas, gdy to nazwisko. Okazało się też, że połowa forumowiczów dobrze zna Paris, która dodatkowo wymienia z ludźmi pozdrowienia po polsku.

W Indiach zakazano swego czasu również filmu One night in Paris, dokumentującego stosunki Paris z kochankiem. Cała farsa sprowadza się do tego, że Indie, które mają połączenie internetowe ze światem tylko przez jeden, jedyny Bombaj, zapychają się i nie można nawet sprawdzić, co tam nowego w demokratycznych republikach europejskich. Nie mówiąc już o giełdzie, która i tak ignoruje Hindusów.

Paris Hilton jest zadowolona z teledysku, w którym tarza się po plaży i obiecuje, że w następnym pokaże m.in. związek monogamiczny, aby zniesmaczyć właścicieli haremów, oraz zje wieprzowinę, aby przerażone kobiety powpadały do Gangesu.

Źródło[edytuj]

NonNews
Zobacz w NonNews temat: