Wyniki konkursów „Różowy Słoń” i „Biały Kruk” już są!
Zobacz, które artykuły i grafiki czytelnicy wybrali jako najlepsze w 2020 roku.

NonNews:Wisła Kraków daje sobie siana

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

21 marca 2009

Środkowi obrońcy Wisły, Jacek Bednarz (znany także jako dy(L)etant sportowy) i Cleber przygotowują się do sezonu. Jacek skorzystał ze swoich dodatkowych uprawnień – konkurenta do składu po prostu sprzedał.

Najbardziej wiarygodne źródło informacji w Polsce, „gazeta” Fucked, rozpisuje się o sprzedaży brazylijskiego obrońcy Wisły Kraków, Marcelo.

Po zapowiadanej i przeprowadzonej w tempie reakcji nuklearnej sprzedaży Clebera i odwleczeniu podpisania kontraktu z Marcinem Baszczyńskim i Markiem Zieńczukiem, Wisła zaplanowała już letnią wyprzedaż. Z transferu Marcelo do kieszeni właściciela, Jego Absolutnej Ekscelencji Bogusława C., znanego pod pseudonimem „Kabel”, trafi 8-10 mln złotych (zależnie od kursu Euro).

Krakowska Wisła rozsprzedaje się na całego. Zdaniem portalu weszlo.com, na obronie już niedługo zagra dyrektor sportowy, Jacek Bednarz, ponieważ Maciej Skorża jest po kontuzji i dawno nie grał, a Jacek uczestniczył w treningach Wisły podczas jej zgrupowania w Hiszpanii. W lipcu odejść mają zatem Zieniu, Baszczu, bracia Brożkowie, Dawidowski (mała strata), Niedzielan i Marcelo, a drużynę uzupełnią krakowską tradycją zawodnicy z kartą na ręku i kontuzjowani (jak Garguła).

Źródło[edytuj • edytuj kod]