NonNews:Z nieba spadają gwiazdy!

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Nie, nie takie gwiazdy

22 maja 2019

Jesteśmy świadkami niesłychanego zjawiska – na terenie całej Nonsensopedii obserwujemy intensywne opady materii kosmicznej!

Gwiazdy spadają pojedynczo, w grupach lub w całych batalionach. Piękne, żółciutkie, błyszczące i przyjemnie ciepłe[1], nic tylko zbierać. Administratorzy zwęszywszy okazję, by się wzbogacić na lewo powiększyć majątek Nonsensopedii namówili edytorów, by ci całkowicie dobrowolnie i oddolnie zbierali porozrzucane gwiazdy do koszyków wiklinowych. W ten sposób zebraliśmy ich już yyy… milion? Miliard? Tysiąc-pięć-sto-dziewięćset[2], no w każdym razie w chCenzura2.svg i jeszcze trochę.

Tylko co zrobić z taką ilością gwiazd? Administratorzy jako ludzie o złotych sercach postanowili rozdać je wam, czytelnikom. Drogi Czytelniku! Do Twojej dyspozycji oddajemy nieskończoną ilość pięknych, pięcioramiennych gwiazdek. Możesz przy ich pomocy odznaczać artykuły, newsy, poradniki, źródła, hasła w Słowniku i strony Gry, w skali od jednej gwiazdki do aż pięciu. Na skórce desktopowej magiczne narzędzie do rozdawania gwiazdek znajdziesz na pasku bocznym po lewej, a na skórce mobilnej na dole strony. Miłej zabawy!

Źródło[edytuj]

Przypisy

  1. Co, nadal wierzysz w te bzdury o zawieszonych w próżni kulach gazu napędzanych reakcją termojądrową? Dureń…
  2. Niestety nie jesteśmy zbyt dobrzy w liczenie