NonNews:Zwolennicy teorii spiskowych domagają się delegalizacji czapeczek foliowych

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Jak się okazało, folia nie tylko nie chroni przed siecią 5G, ale także prowadzi do glejaka

20 września 2019

Zwolennicy teorii spiskowych podczas dzisiejszego zjazdu w Szurach w województwie lubelskim opowiedzieli się za wprowadzeniem zakazu noszenia czapeczek foliowych.

Szkodliwość czapeczek udowodnił amerykański neurolog, profesor doktor habilitowany nauk fizycznych, Jack Miller-Tschyk z Uniwersytetu im. Andrewa Wakefielda w Boston, Massachusetts. Podczas zjazdu w Szurach Miller-Tschyk zwrócił uwagę, że folia aluminiowa trzyma ciepło. Zrobiona z folii czapeczka nie pozwala uciec ciepłu z głowy, przez co mózg nagrzewał się. Według naukowca, gorący mózg jest podatny na glejaka i inne problemy.

Przez pół roku badałem wpływ folii aluminiowej na mózg – powiedział Miller-Tschyk. – Zauważyłem, że osoby noszące te pechowe czapeczki mają niższy iloraz inteligencji od osób, które nie noszą tego nakrycia głowy. Jestem niemal pewny, że folia ma szkodliwe własności[1] i zabija naszych znajomych. Według mojego przyjaciela, kanadyjskiego doktora Justina Sokhy, CIA musiało opracować tę technikę, by zniszczyć naszą grupę domagającej się prawdy o World Trade Center!

Tak, CIA stoi za stworzeniem foliowej czapki i oszukaniem nas – stwierdził Justin Sokha – Specjalnie kazali nam zakładać te śmieci, byśmy mieli w mózgach nowotwory!!! Gdy Jack odkrył prawdę to zacząłem szukać, kto stoi za stworzeniem tych bzdur. Wiem, że za tym stoi CIA, zrobiłem research na YouTube i to mi wyszło!

Uczestnicy zlotu opowiedzieli się za zniszczeniem czapeczek i zastąpieniem ich kapeluszami z Nysy marki Gandalf. Nowe nakrycie głowy zaprezentował podczas zjazdu polski kreacjonista i dentysta Dniasiudemego (imię do wiadomości redakcji). Oprócz tego opowiedziano się za ruszeniem z kampanią informacyjną przeciwko czapeczkom i namówieniem polityków do wprowadzenia zakazu produkcji i sprzedaży folii aluminiowej.

Tak więc dzięki nowym badaniom fani teorii spiskowych będą spać spokojnie, a polski przemysł odzieżowy urośnie w siłę.

Źródło[edytuj]

Przypisy

  1. Sformułowanie oryg. (przyp. red.)