FotoŁowca 2020
Zostały już tylko 3 dni do końca FotoŁowcy 2020! To ostatnia szansa by wrzucić zabawne zdjęcie i zdobyć tytuł FotoŁowcy 2020!

Nonsensopedia:Głosowanie na administratora/Jurek10 (3)

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Jurek10[edytuj]

Data rozpoczęcia: 19:02:27, 16 stycznia 2012 (UTC) Data zakończenia: 19:02:27, 30 stycznia 2012 (UTC) Głosowanie zakończone

Kandydat: Jurek10dyskusjablokadywkładprzeniesione stronylogi

Zgłasza: 禅.氮..

Powód: Cały czas się rozwija, zapał nie ustaje, raczej nie wypali się szybko. Jest już niezłym materiałem na admina. A charakter już się lekko utemperował.

Za[edytuj]

 1. 禅.氮. 19:02, sty 16, 2012 (UTC) Nie mam już przeciwwskazań.
 2. Andrzej 1 9 20:27, sty 29, 2012 (UTC) I tak ten głos nie ma już znaczenia, więc głosuję za.

Przeciw[edytuj]

 1. Jasnowidzka 19:51, sty 16, 2012 (UTC) Wyjaśnienie w dyskusji.
 2. Artur21 20:12, sty 16, 2012 (UTC) Nie wiem w jakich okolicznościach to zgłoszenie miało miejsce, nie będę się nad tym rozwodził. Oficjalne stanowisko: odmowne. Wszystko, co wymieniła moja poprzedniczka naprawdę ma znaczenie. Administrator nie jest otoczony świętą aurą i przede wszystkim współkoordynuje projektem, pomaga nowym użytkownikom i mam wielkie zastrzeżenia co do tego. Styl Twoich wypowiedzi na IRCu aż chciałoby się interpretować ironicznie... ale, jak widzę, ironii tam brak i to dosyć smutna prawda. Nie, głos tutaj nie jest żadną personalną wycieczką ani nie przekreśla Ciebie w przyszłości. Uważam, że jeszcze nie czas, zapewne jak kilku innych ludzi (może się tu wypowiedzą, może nie).
 3. Grzesiekdasys ryśtyś. 20:36, sty 16, 2012 (UTC) Mam wrażenie, że Jurek po prostu chce mieć kilka przycisków więcej i tyle, a po dostaniu admina będzie się opierdzielał, bo ma, czego chciał, a pierdolenie o Chopinie editach ma jedynie na celu pokazanie, jaki to on nie jest pracowity. A zaufania i autorytetu samymi edycjami się nie zdobywa (i wątpię, że zdobędziesz je u mnie do następnego PUA). Przykro mi to pisać, Jurku, ale na admina się po prostu nie nadajesz, a na pewno nie z tym charakterem. I za Chiny przeludnione nie mogę uwierzyć, że po otrzymaniu admina też będziesz pracował. I przede wszystkim - współpracował, bo od tego są admini, od tego oni są, od tego są.
 4. Faller 12:11, sty 18, 2012 (UTC) Jurek ma faktycznie duży wkład, ale jednak nie tylko to się liczy. Chodzi o jego podejście, charakter. Jurek jest niestety zbyt pewny siebie, zbyt butny, cholernie przeświadczony o swojej wielkości, doskonałości. Czasem mam wrażenie, że ciężko mu zaakceptować zdanie i wolę drugiej osoby, co u administratora nie jest dobrą cechą. Jego wypowiedzi na kanale brzmią, jakby były czystą ironią, jednak, jak Artur wyżej zauważył, ironii w nich brak; wypowiedź przepełnioną sarkazmem interpretuje dosłownie, i bierze często za komplement. Administrator to nie tylko rozgnieć, zabezpiecz i zablokuj, to jest osoba zarządzająca projektem, kierująca nim, i na chwilę obecną Jurek nie nadaje się na to stanowisko. Może kiedyś, jak się ustatkuje, nabierze troszeczkę pokory (troszeczkę, bo pokorny baranek bez zdania jest jeszcze gorszy), dystansu do siebie i innych, jak przestanie pompować ego przechwałkami o ilości edycji, będzie dobrym kandydatem sysopa. Nie skreślam Cię, Jurku, ale na chwilę obecną nie nadajesz się na admina, może kiedyś, ale na pewno nie teraz.

Wstrzymuję się[edytuj]

 1. wowJurekedycji tak dużo 19:19, sty 16, 2012 (UTC) Niech zdecyduje wola społeczności. Ja obiecuję w przypadku pozytywnego wyniku pracę i aktywność.
 2. Emdeggergadajka 20:42, sty 16, 2012 (UTC)
 3. Party1993 16:28, sty 17, 2012 (UTC) Tak samo jak Emdegger wyjaśnił w dyskusji...

Flaga serbii.gifSerbuśGovoriti 19:08, sty 27, 2012 (UTC) Brak 750 edycji. 禅.氮. 21:00, sty 28, 2012 (UTC)

Dyskusja[edytuj]

 • Najpierw do Zenka. Cały czas się rozwija? Nieprawda. Oczywiście, zapału mu nie odmawiam, ma wkład większy niż wielu adminów, co świadczy o ogromnym braku zajęcia w domu i życia Mordka.png. On nie robi postępów i się nie zmienia. Nie jest niezłym materiałem na admina dopóki ma taki charakter i takie ego. Przepraszam, Jurek - ale się nie nadajesz. Dopóki Twoją jedyną ambicją jest posiadanie przycisków, mówię nie. I mówi to samo wiele osób, które po prostu nie chcą Ci robić przykrości i które nie chcą, byś się obraził. Próbujesz po raz trzeci, a raczej ktoś Ci wystawia PUA, niestety trzecie. Dopiero trzecie albo już trzecie. To nie jest dobry znak - to może świadczyć o tym, że ciągle nie masz wystarczającego poparcia. Twoje chwalenie się edycjami co chwilę, gadanie do ludzi, że mają mały przyrost edycji, trochę nieprzyjemne to jest. Naprawdę. Może potrafisz pracować, ale czy umiesz współpracować? Czy będziesz umiał podzielić się ewentualną władzą? Czy w końcu przestaniesz pier*olić o editach 24 godziny na dobę? Twoja samoocena jest ekstremalnie wysoka, Serbuś ma pod tym względem rację, tego nie zmienimy. Nie masz jeszcze doświadczenia. Nie chodzi mi o doświadczenie, które zmierzymy liczbą kreatywek. Powiem Ci coś. Admin to nie tylko osoba, która będzie kasować artykuły, banować przestępców i zabezpieczać swoje strony użytkownika. Admin ma być pomocą dla nowicjuszy. Admin ma wskazać rozwiązanie w problemach na Nonsie. Nie mówiąc już o tym, że admin musi być autorytetem. A jak autorytetem ma być ktoś taki jak Ty? Znając Cię, i ta porażka Cię nie złamie. Bo mam nadzieję, że to będzie przegrane PUA. Jeśli Jurki i cała reszta doszłaby do władzy, to ni Szoferka ni Misiek nie posprzątaliby burdelu. Jasnowidzka 19:51, sty 16, 2012 (UTC)
  • Nieprawda. Robię postępy na Nonsie, umiem współpracować i gdybym doszedł do władzy, nie byłoby burdelu. wowJurekedycji tak dużo 20:12, sty 16, 2012 (UTC)
   • Przepraszam. A jest „burdel”? Party1993 09:39, sty 30, 2012 (UTC)
    • Chodzi o to, że Jurek mógłby narobić burdelu. Faller 12:28, sty 30, 2012 (UTC)
 • Nie ujmowałbym problemu tak kategorycznie. Faktycznie, gdyby seryjnie w tych edycjach robił bez przerwy noobstwa, to mimo wielu miesięcy na pokładzie za każdym razem jego kandydatura jest spalona. Ale od jakiegoś czasu tak nie ma, w większości edycji Jurka udaje mi się moderować i tylko zła wola z mojej strony musiałaby sprawić, żebym czepiał się jakichś pierdół. Czy się rozwija? Niestety chyba jednak za wolno, choć umie egzekwować wyniki SDU i przenosić ANM. Macie rację – czynnością admina jest pomagać i uczyć. Podejmę się zatem tego wobec Jurka. Ta kwestia jest paląca, a sytuację należy rozstrzygnąć, bo ten serial nie może dalej trwać. Niech wyłoży na szalę swoje atuty, utemperuje się, a wtedy już zagłosujemy z o wiele większym namysłem. Na razie jednak to za mało. Emdeggergadajka 20:42, sty 16, 2012 (UTC)