Gwóźdź logo.svg
Zagłosuj w konkursie Gwóźdź 2022 i wybierz najlepszy tekst Nonsensopedii!
Głosować może każdy, nie trzeba się nawet rejestrować.

Dyskusja użytkownika:Zen.Xen.ni

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru


Ekowanie[edytuj kod]

Okej, rozumiem —Michał56 (dyskusja) 14:42, lis 15, 2015 (UTC)

Ubałwankowienie[edytuj kod]

Hej :) Jeśli chcesz otrzymać uprawnienia bałwanka, to zrób w najbliższym krótkim czasie minimum 10 edycji. A żebym nie żałował Twojego awansu, później powinieneś robić minimum jedną edycję tygodniowo. = °ZelDelet ° = 14:01, lis 27, 2015 (UTC)

Re: Formalizm[edytuj kod]

Masz rację, ale pytałem się Zela o to i napisał, że głosowanie musi być nawet jak jest tylko jeden news. Pozdr. Eksekk | dyskusja 14:46, gru 1, 2015 (UTC)

Strzelający kot[edytuj kod]

Mnóstwo tematycznie pokrewnych grafik znajdziesz na serwisie Worth1000 w seriach Bad animals albo Animals with weapon (czy jakoś tak), cyklicznie wypuszczanych do sieci (przypuszczam, że właśnie z którejś z tych antycznych edycji wspomniana grafik pochodzi). Co prawda wszystkie to kopyrajty, ale o ustalonych prawach autorskich (z dokładnością do autora fotomontażu). Ale nie widzę potrzeby podstawiania takiej grafiki – radziłbym raczej skupić się na podstawianiu grafik, które są nieśmieszne same w sobie (a takich jest dużo, oj, naprawdę dużo). Na te zabawne też przyjdzie czas, ale zabierajmy się za porządkiem do pracy, bo wyjdzie jak zwykle. Amoniak (dyskusja) 16:19, mar 6, 2016 (UTC)

News[edytuj kod]

Dzięki za dodanie linka do newsa na SG. Szkoda że admini lecą w kulki i zrzucają robotę na innych… Leczenie kanałowe zęba (dyskusja) 10:01, cze 21, 2016 (UTC)

Odnośnie Twojego artykułu[edytuj kod]

Stuba zmieniłem, bo stuba sekcji daje się w sekcjach, a Kategoria:Gry to nie to samo co Kategoria:Gry komputerowe. Pozdr. Eksekk | dyskusja 13:48, lip 22, 2016 (UTC)

Ekhm... Kategoria:Gry jest nadkategorią zarówno dla odpowiadających jej zalążków, jak też kategorii Gry komputerowe. Zatem te 2 kategorie są na tym samym poziomie, ale dotyczą innych rzeczy. Eksekk | dyskusja 14:27, lip 22, 2016 (UTC)

Odnośnie hasła „Murzyn”[edytuj kod]

Zapewne zauważyłeś w ozetach sekcję na stronie dyskusji, ale na wszelki wypadek zalinkuję: Dyskusja:Murzyn#UsunięcieNanaki <helper /> 21:44, lip 26, 2016 (UTC)

Odp:Uwaga![edytuj kod]

Rozumiem,ale ja tworzę nową grę,ale Runouw pozamiatała częściowo moją ciężką pracę 109.231.49.144 (dyskusja) 18:12, lip 27, 2016 (UTC)

Odp:Nowy Tryb Gry[edytuj kod]

Niestety ja chciałem coś dla fanów Win$zajsu. A wy to zamiatacie :( Żal was. 109.231.49.144 (dyskusja) 09:29, lip 28, 2016 (UTC)

Re: Inkubacja[edytuj kod]

Widzę, że wystartowała dyskusja na stronie dyskusji inkubatora. Wygodniejsze rozwiązanie dla wszystkich zainteresowanych. — Nanaki <helper /> 16:00, lip 28, 2016 (UTC)

Re[edytuj kod]

Dobra, to od początku.

  • zamiast skonsultować się IRC z resztą aminów uprawiasz samowolkę
Ja go zbanowałem, więc mam prawo zdjąć blokadę, jeśli chcę mu dać drugą szansę. Czemu każdy tutaj wyznaje zasadę „Tępimy userów za wszelką cenę”? :/
  • Odbanowanie tak od czapy nic nie da.
To co trzeba zrobić Twoim zdaniem?
  • Może nawet stwierdzić że jako admini jesteśmy mało asertywni i podatni na zastraszenie.
Blokadę w każdej chwili można przywrócić, więc nie wiem o co chodzi z tym zastraszaniem. Poza tym stwierdziłem, że to moja wyłączna decyzja, więc ewentualne negatywne przymiotniki tyczą się tylko mnie.
  • Kilka dobrych artykułów to naprawdę żaden powód, by zdejmować bana trollowi który działa na szkodę projektowi.
Ok, zatem wymień mi to rzekome „działanie na szkodę” i trollowanie (pomijając już słynne zgłoszenie artykułu, które może zostać za takie uznane, ale koniec końców doprowadziło do usunięcia paru rasistowskich rzeczy). Zauważ też, że to Zel był bezpośrednią przyczyną jego przejścia na złą stronę mocy, że się tak wyrażę. Czemu nikt się go nie czepia, tylko mnie, jak próbuję to naprawić?

Nawiasem mówiąc, przypominam o tym, że istnieje takie coś jak N:OUA, więc jak chcecie mnie wywalić, to proszę tam iść, a nie obgadywać na querach ircowych (to tyczy się zwłaszcza Bartda). Pozdr. Eksekk | dyskusja 16:21, sie 13, 2016 (UTC)

Pytanko[edytuj kod]

Opieprzyłeś mnie kiedyś na IRCu za ban dla ipka na pół godziny rzekomo dlatego, że go najpierw nie ostrzegłem. Czemu natomiast nie upomniałeś Runouw za ten ban? Proszę o szybką odpowiedź. Pozdr. Eksekk | dyskusja 20:52, sie 15, 2016 (UTC)

Rozumiem. Napisałem o tym akurat teraz, żebyście też zwrócili uwagę na błędy Runouw, a nie tylko mnie obgadywali. Pozdr. Eksekk | dyskusja 23:40, sie 15, 2016 (UTC)

.[edytuj kod]

[1] Eksekk | dyskusja 21:02, sie 19, 2016 (UTC)

Niedługo odejdę i będziecie mieć święty spokój. Jeszcze tylko kilka dni. Eksekk | dyskusja 21:25, sie 19, 2016 (UTC)
Dzięki. Eksekk | dyskusja 01:35, sie 21, 2016 (UTC)
A, i żeby było jasne: odszedłem z powodu pewnej adminki i grupki ludzi przyklaskujących prawie każdemu jej czynowi. To, że edytowanie nie sprawia mi przyjemności, tylko jest przykrym obowiązkiem to wierutna bzdura. Nie wiem, skąd to wytrzasnąłeś. Pozdr. Eksekk | dyskusja 08:33, sie 27, 2016 (UTC)

Powód mojej edycji[edytuj kod]

Z N:NOOB: Dodawać kandydatury można do końca adekwatnego miesiąca, ich podsumowanie oraz głosowanie trwa dokładnie przez pierwszy tydzień następnego miesiąca, aby każdy mógł być zauważony i miał równe szanse. Pozdrawiam, Eksekk | dyskusja 11:15, sie 26, 2016 (UTC)

Co jest nie tak z moimi edycjami? Eksekk | dyskusja 11:23, sie 26, 2016 (UTC)

Re: By nikt nie był pokrzywdzony...[edytuj kod]

>za zjebanie mi rejestru
>dziękuję Zenek
Podbijam. Dziękuję też za szablon przeznaczony dla wandali w dyskusji, bo przecież ja to tylko wandalizuję.
musisz ciągnąć te kłótnie

Ale jakie kłótnie? Ja tylko kulturalnie odpowiadałem na agresywne wypowiedzi Runouw. Nie powiesz przecież, że byłem tak samo agresywny jak ona?

>wasze bicie piany
XDDDD, zatem jednak sugerujesz, że ja też ją obrażałem? Bez komentarza... Eksekk | dyskusja 10:31, sie 28, 2016 (UTC)

>Expert prowokuje Runouw
Dobrze, zatem wskaż prowokację w tym zdaniu: „Z N:R: Nie stawiamy kropki na końcu przypisu. To ograniczenie nie dotyczy jednak wykrzyknika, pytajnika, czy wielokropka. Pozdr. Eksekk | dyskusja
Do tego jeszcze „porada” w tytule, a nie jakieś „pouczenie” czy coś. Czekam na odpowiedź. Eksekk | dyskusja 10:38, sie 28, 2016 (UTC)

Wpisy na twitterze[edytuj kod]

Hej. Jak dodajesz na twitterze link z jakimś niestandardowym znakiem na końcu (np. ! albo ?) to nie jest on uwzględniany w linku, przez co trzeba tworzyć niepotrzebny redirect. Rozwiązaniem tego problemu jest dodawanie podkreślenia (_) na koniec linku (np. https://nonsa.pl/wiki/NonNews:Włochy_wstrząśnięte!_). Pozdr. Eksekk | dyskusja 14:42, sie 30, 2016 (UTC)

Ogłoszenia lokalne - najnowszy komunikat[edytuj kod]

LOL. Prawie mi oczy wypaliło. Ciekawe czy dzięki temu ktokolwiek (kto to zobaczy i nie oślepnie oraz nie nabawi się padaczki) zareaguje. Zaskakująca stymulacja. Można się uzależnić :D = °ZelDelet ° = 11:11, wrz 6, 2016 (UTC)

Podpisywać się na fejsie?[edytuj kod]

Tak mi przyszło do głowy. Na każdym fp, gdzie jest kilku adminów, admini się podpisują i może to być fajne. Serscull 07:57, wrz 15, 2016 (UTC)

Promowane[edytuj kod]

Nie zapominajcie o aktualizacji, już od 15 dni wisi to samo. Pozdr. Eksekk | dyskusja 11:46, wrz 25, 2016 (UTC)

Re[edytuj kod]

Przeszkadza, bo jeśli nikt ich nie usuwa, to w końcu robi się taki burdel jak tutaj. Poza tym Nonsensopedia nie jest katalogiem wolnych grafik. Eksekk | dyskusja 20:54, wrz 28, 2016 (UTC)

Kasowanie forum[edytuj kod]

Tak, Expert zdaje sobie sprawę z tego, co robi, nie jest osobą w jakikolwiek sposób upośledzoną. Nie są to osobiste niesnaski, zwłaszcza, że cała akcja rozgrywała się na kanale IRC Nonsensopedii, a ten jest publiczny i każda osoba może zobaczyć, o czym rozmawiacie. Gdyby to było prywatne, dotyczyłoby spraw z query. Chęć sprawiedliwego i równego traktowania nie jest niczym złym. Poza tym, myślałam też, że sprawy sporne powinny być przedyskutowane, a nie zamiatane pod dywan... no ale pomyliłam się jednak, bo okazuje się, że ban jest lepszy od jakiejkolwiek próby dyskusji, a usuwanie niewygodnych rzeczy całkiem normalne. Bo przecież co z tego, że ktoś atakuje inną osobę, albo nadużywa uprawnień i to widać, okej, to prywatna sprzeczka. Maanvaiva (dyskusja) 16:15, paź 04, 2016 (CEST)

Jakie zasady złamałem, przywracając te porum? 37.47.41.208 (dyskusja) 14:21, paź 4, 2016 (UTC)

Kategoryzacja NonNews[edytuj kod]

Przypominam, że newsy w miarę możliwości kategoryzujemy odpowiednimi kategoriami. Pozdr. Eksekk | dyskusja 19:58, paź 5, 2016 (UTC)


cze[edytuj kod]

Siema, wpadam do ciebie ze sztuką wyższą.

Piosenka o nowej hucie (HD).☭☭☭

Nad Wisłą, nad Wisłą szeroką
Murarzy rozgwarzył się śpiew
I płynie piosenka murarska wysoko,
I płynie przez noce i dnie.
I płynie piosenka murarska wysoko,
I płynie przez noce i dnie.

O Nowej to Hucie piosenka,
O Nowej to Hucie melodia,
Jest taka jest prosta i piękna
I taka najmilsza z melodii.
O Nowej to Hucie piosenka,
O Nowej to Hucie są słowa,
Jest taka prosta i piękna
I nowa jak Huta jest Nowa.

Sto domów wyrosło nad Wisłą
I tysiąc dróg do nich na wprost.
Piosenka murarska wyrosła na przyszłość
I łączy dwa brzegi jak most.
Piosenka murarska wyrosła na przyszłość
I łączy dwa brzegi jak most.

O Nowej to Hucie piosenka,
O Nowej to Hucie melodia,
Jest taka jest prosta i piękna
I taka najmilsza z melodii.
O Nowej to Hucie piosenka,
O Nowej to Hucie są słowa,
Jest taka prosta i piękna
I nowa jak Huta jest Nowa

Polecam obejrzeć, w ogóle więcej spoko piosenek masz: https://www.youtube.com/watch?v=ybyV9cwf9LU&index=7&list=PL0C582E8852E0C64E

WielkiLebLeninaZUlanUde (dyskusja) 12:26, paź 9, 2016 (UTC)

TRE[edytuj kod]

Prosiłbym o wykonanie następujących czynności:

  1. Dodanie do RCT wpisu odpowiedniego dla TRE (jest w tym diffie).
  2. Przejrzenie zgłoszonych na TRE artów w tej kategorii i usunięcie/zostawienie ich (ja nie mogę podjąć decyzji).
  3. Jeśli chcecie włączyć w to czytelników, to dajcie info na FB i TT, że mamy TRE.

I na koniec dodam jeszcze, że przedwczesne usuwanie artów na SDU nie było potrzebne, bo zawsze można na czas TRE zwiększyć limit (był taki pomysł na porum). Pozdr. Eksekk | dyskusja 13:42, paź 17, 2016 (UTC)

Grzebanie w gadżetach[edytuj kod]

Cześć. Albo ja coś źle widzę, albo twoja zmiana niewiele dała. Po każdej korekcie ważnej strony przestrzeni MW należy wysłać prośbę o sprawdzenie i akceptację. Gdy wszedłem na gadżet, w jego statusie stało, że nie został sprawdzony, przez co nie działał prawidłowo. Dopiero teraz wysłałem prośbę o zatwierdzenie zmiany. Pozdr. = °ZelDelet ° = 15:06, paź 21, 2016 (UTC)

Prośbę o sprawdzenie trzeba wysyłać przy każdej zmianie strony MW zawierającej JavaScript (tzn. MediaWiki:Tytuł.js). Eksekk | dyskusja 15:10, paź 21, 2016 (UTC)

TRE[edytuj kod]

TRE miało być dwutygodniowe… Eksekk | dyskusja 13:43, paź 25, 2016 (UTC)

Twitter[edytuj kod]

Nie wiem, czy ktoś poza Tobą ma dostęp do Twittera, więc piszę tutaj. Czemu Twitter jest nieruszany od ponad dziesięciu dni i pozwoliliście mu zarosnąć? Wstawcie przynajmniej info o AMA i najnowszym ANMie (Efekt Mandeli). Pozdr. Eksekk | dyskusja 02:13, paź 31, 2016 (UTC)

Rozumiem, nie zawsze ma się czas na wszystko. Proponuję jednak dać prawa jeszcze komuś, żeby w razie czego mógł wstawić. Eksekk | dyskusja 21:59, paź 31, 2016 (UTC)

Propozycje do promowanych i czywiesza[edytuj kod]

Ponieważ Zel ma mnie w dupie, piszę do Ciebie. Liczę na to, że załatwisz sprawę. Wklejam swój wpis z jego dyskusji:

Dobra, napiszę długo i dokładnie, bo jak widać krótka prośba nie daje efektu. Jak wiesz, promowane i czywiesz są rzadko zmieniane, dlatego, zgodnie z moim porum, stworzyłem listę starych artów, które by mogły pojść do tamtych rubryk, a ponieważ arty tam mogą dodawać tylko admini, chcę, żebyś już teraz zaakceptował (przeniósł do niższej sekcji) lub odrzucił pozycje (usuwając ją, albo najlepiej dając do nowej sekcji „Odrzucone propozycje”). Pozwoli mi to na swobodną aktualizację promowanych/czywiesza w razie potrzeby tak, żeby nikt się nie czepiał, że łamię zasady. Pozdr. Eksekk | dyskusja 15:49, lis 3, 2016 (UTC)

Okej, a więc dlaczego nie chcecie tego zrobić? Będę wdzięczny za jakąkolwiek odpowiedź. Pozdr. Eksekk | dyskusja 19:42, lis 3, 2016 (UTC)

Zebranie adminów[edytuj kod]

Witaj. Po weekendzie chciałbym zwołać zebranie adminów. Jaki dzień i jaka godzina Ci pasuje tak, żeby pasowało też Bd? Proszę o konkretną odpowiedź. Pozdr. = °ZelDelet ° = 23:03, lis 18, 2016 (UTC)

Papier[edytuj kod]

W SDU na temat tego artykułu napisałeś Bez przesady, listy łatwo przeredagować i uśmiesznić. Proszę w takim razie o wykonanie tego, bo art przetrwał SDU, ale czynności obiecane jako argument za pozostaniem arta nie zostały wykonane. Pozdr. Eksekk | dyskusja 20:53, lut 25, 2017 (UTC)

Podbijam powyższe. Eksekk | dyskusja 18:46, mar 8, 2017 (UTC)

„Dwie półpauzy”[edytuj kod]

Nie, nie chodzi o jakieś dwie półpauzy. Chodzi m.in. o składnię gramatyczną tych zdań, która leży i kwiczy. No ale nie cofnę, bo znowu wyjdę na złego admina, który się rządzi. Eksekk | dyskusja 12:42, maj 3, 2017 (UTC)

Brudzenie artykułów[edytuj kod]

Hej, zauważyłem, że od jakiegoś czasu wszystkie artykuły jakie tu edytujesz brudzisz kodem zastępującym w tekście spację, jak choćby tu = °ZelDelet ° = 20:41, lut 14, 2018 (UTC)

Kim pan jest u diabła?[edytuj kod]

Obserwatorem Nonsy, który raz na jakiś czas wykona drobną poprawkę techniczną lub dorzuci swoje trzy grosze. Jan Kowalski (dyskusja) 15:13, mar 10, 2018 (UTC)

Odznaczenie[edytuj kod]

Po tym głosowaniu zostałeś uhonorowany odznaczeniem {{Gwiazda promotora}}. | Nmwf 22 | | 10:32, maj 31, 2018 (CEST)

Hejjj :P[edytuj kod]

Hej, może chciałbyś ogarnąć taki oto art o animu? Ja dostaję drgawek jak na to patrzę dłużej niż 5 sekund. Ostrzyciel | Dyskusja 12:43, sie 6, 2018 (UTC)

Dzięki wielkie :) Ostrzyciel | Dyskusja 20:39, sie 6, 2018 (UTC)

Szkaradna zmiana w szablonie medalu[edytuj kod]

Coś Ci pokażę. Amoniak (dyskusja) 18:34, sie 23, 2018 (UTC)

Redakcja[edytuj kod]

Jakżeśmy godoli, zostawiam ci dwa mangozjeboidalne arty do przejrzenia i pocięcia:

  • Sailor Moon – to sporo krótsze i łatwiejsze, ale mieliśmy tu import treści z Miraheze i należałoby to ładnie obrobić.
  • Bleach – koszmarne wodolejstwo, chyba nawet próbowałem to redagować, ale wymiękłem. Tu sporo wyciąć, grafik zostawić tak 1/3 z tego co jest. Grafiki mają przede wszystkim bawić, a nie zajmować miejsce w artykule.

A i jeszcze polecam Nonsensopedia:Redakcja z Kanciapy, które nie przypomina N:R z ostatnich lat w ogóle i tym razem dla odmiany jest o redakcji :P Ostrzyciel | Dyskusja 11:44, 14 lis 2019 (CET)