FotoŁowca 2020
W galerii twojego telefonu zalegają ci zabawne zdjęcia? Podziel się nimi w konkursie FotoŁowca i zostań łowcą roku!

Nonsensopedia:Głosowanie na sysopa/Spurt (2)

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Wniosek upadł, kandydatura została odrzucona. Misiek XCV 14:55, 6 lis 2008 (UTC)

Kandydat: Użytkownik:Spurt, wkład.

Zgłasza: Użytkownik:Spurt.

Powód: Prawa administratora utraciłem z powodu braku aktywności. Uzasadnić mogę ją tym, że moje życie osobiste w tym czasie niemal dosłownie legło w gruzach, nie byłem w stanie normalnie funkcjonować, pracować a co dopiero edytować Nonsensopedię. Oczywiście, mogłem zalogować się raz na jakiś czas i zrobić jednego reverta na tydzień. Ale nie chciałem, choć fakt, mogłem sam poprosić o odebranie mi uprawnień. Teraz wszystko wychodzi na prostą, znowu mam możliwość i wielką ochotę działać dla dobra portalu. Przyciski dodatkowe przydadzą mi się do ukrócania wojen edycyjnych z wandalami i debilami. Pragnę też dodać, że mocno zweryfikowałem swoje podejście do radosnej twórczości ignorantów i na pewno jestem teraz znacznie większym zwolennikiem delecjonizmu niż kiedykolwiek (przepraszam, Szoferko, że kiedykolwiek w Ciebie wątpiłem. Czas i przemyślenia pokazały, że miałaś absolutną rację). Myślę, że dałem się poznać jako dobry i przydatny admin, mam nadzieję, że dacie mi szansę jeszcze raz. Spurt 17:47, 27 wrz 2008 (UTC)

Za

  1. ...

Przeciw

  1. ᒦᓂᐊ 17:54, 27 wrz 2008 (UTC) Tak, ale jeszcze nie teraz.
    hehe, co jest D@mi, sprawdzasz mnie? Nie lubisz tak na szybcika, jeden drink i do klubowego kibelka ;) ? Nie bój żaby Mordka.png, mam nadzieję, że do zakończenia tego głosowania znów mi zaufasz :) Spurt 17:59, 27 wrz 2008 (UTC)
  2. Szoferka 18:40, 3 paź 2008 (UTC) Dopiero tydzień aktywności. Powtórzysz głosowanie za trzy tygodnie i będzie w porządku, myślę. Ale zniknąłeś jednak bez uprzedzenia i przez dłuższy czas myśleliśmy, że powtórzył się tu scenariusz ten co z innymi adminami, którzy traktowali to wyróżnienie ambicjonalnie i po jego otrzymaniu olewali kwestię. W każdym razie to fajnie, że wróciłeś.

Wstrzymuję się

  1. AVFpodpis.pngΑ Ω Æ 18:06, 27 wrz 2008 (UTC) Na razie wstrzymanie, no w końcu nieładnie tak wpaść po latach i od razu utraconej korony żądać ;) Się zrehabilitujesz w naszych oczach i się pomyśli.
  2. E ł E k 18:46, 3 paź 2008 (UTC) Myślę, że liczba adminów nie powinna się zwiększyć, ale najrozsądniej się wstrzymać.

Dyskusja

Dyskusja znajduje się tu.