Parada równości

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Parada równości

Parada równości – cykliczna impreza uliczna, organizowana co roku przez lewicę, gejów, lesbijki, manekiny, kuglarzy i innych takich. Jej celem jest narzucenie ludziom idei równości, niezależnie czy tego chcą, czy nie.

Przebieg[edytuj • edytuj kod]

Uczestnicy parady, po otrzymaniu zakazu organizowania manifestacji, zbierają się w centralnym punkcie miasta, ubrani w jednakowe, zróżnicowane stroje. Następnie jednostajnym krokiem udają się, ustawieni w równe rzędy, przed siebie, równo wznosząc równym głosem równe okrzyki.

Etapem parady jest ekumeniczne spotkanie z braćmi faszystami i policją. W tym momencie urzeczywistnia się idea powszechnej równości w sposób najdoskonalszy – każdy dostaje równo po dupie.

Skutki[edytuj • edytuj kod]

Uczestnicy parady równości mówią, że chodzi im o to, by wywalczyć równość dla gejów, lesbijek i tym podobnych, ale w praktyce, doskonale zdają sobie sprawę z tego, że im więcej organizują parad, tym ludzie bardziej ich nienawidzą. Ale oni lubią organizować te parady, więc cieszą się tym, że będą mogli nadal walczyć o równość.

Przyszłość[edytuj • edytuj kod]

Przyszłość maluje się tęczowo! Wkrótce zawitają do Warszawy i rzecz jasna – będą równać!

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]

Słownik
Zobacz w słowniku:
Parada równości