Wyprawiamy parapetówę na naszym nowym Discordzie. Wpadnij do nas w odwiedziny!

Path of Exile

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

6 ancientów chyba starczy mi do wyrollowania headhuntera…

Typowy początkujący gracz

W sumie ten String of Servitude nie jest taki zły…

Zaawansowany gracz po wpakowaniu 6000 ancientów w nadziei na wyrollowanie headhuntera

Path of Exile, POEgra hack and slash RPG hack and slash, duchowy następca Diablo II. Ortodoksyjni fani Diablo II uważają Diablo III oraz kolejne części za profanację, zepsucie i dewastację oryginalnego konspektu gry, klimatu, cukierkowatość oraz faktyczne sprzedanie duszy diabłu w zamian za model pay2win – POE ma tu więc spore pole do popisu. W praktyce to darmowa gra, w której nic nie działa, serwery padają w dniu premiery nowej ligi, a streamerzy mają podkręcony drop wartościowych przedmiotów.

Tworzona jest przez nowozelandzkie studio GGG, w związku z czym godziny pracy supportu przypadają na głęboką noc dla zdecydowanej większości graczy.

Klasy postaci[edytuj • edytuj kod]

  • Marauder – typowy tłuk skoncentrowany na sile. 99% buildów polega na min-maxowaniu obrażeń i blokowaniu twarzą. Jako typowy tłuk jest bardzo głośny, nic więc dziwnego, że większość skillów tej klasy skupia się na tauntowaniu.
  • Wiedźma – mimoza z siłą i zręcznością na poziomie niepozwalającym podnieść niczego ponad skórzaną zbroję. Żałosną wręcz defensywność większość buildów próbuje nadgonić pakowaniem wszystkiego w energy shield oraz inteligencję, w związku z czym postać ta jest bardzo grywalna i jest w stanie przeżyć nawet dwa ciosy bossa z mapy tier 10 po wydaniu na nią setek exalted orbów.
  • Leśnik Łowczyni – każdy sensowny build jest nastawiony na łuki i pakowanie wszystkiego w obrażenia. Czyni to typowy build na rangerkę książkowym wręcz przykładem tzw. szklanego działa, ponieważ jest ona w stanie zabić Sirusa na awakening 9 za pomocą trzech strzał, a równocześnie nie jest niczym wyjątkowym bycie w pełni ubraną, z end game sprzętem oraz bycie zabitą jednym strzałem. Przez Maligaro. W akcie czwartym.
  • Oscypek Scion – połączenie wszystkich powyższych postaci, czyli ani toto silne, ani zręczne, ani inteligentne.

Typowy build[edytuj • edytuj kod]

No witam ziomeczki w moim super mega beginner friendly budget friendly buildzie. Do jego stworzenia będziesz jedynie potrzebował kilku unikatów

nikomu niepotrzebne gadanie o levelowaniu i o tym co może wypaść z Hillocka

10 akapitów dalej

Obowiązkowe przedmioty:

  • headhunter
  • bone helmet z 600+def +3 minion level 24 minion dmg level 24 minion life
  • voices z 1 passive

Reszta rare z life i resy. Zapomniałem dodać – build jest 1000% hardcore-viable. Z przedmiotami wartymi kilka luster powinno Ci się udać dobić do 2k życia i nieczerwonych resów.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]