Robert Pattinson

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Ujednoznacznienie
Nie chodziło ci przypadkiem o warzywko o tej samej nazwie?
Robert i jego czarujący uśmiech
Pattinson bez koszulki!

Edward, bite me!

Fanka krzycząca za Robertem Pattinsonem

Jesteś tak przystojny, że czuję się jak Bella Swan. Zaraz się przewrócę…

Kristen Stewart do Roberta

Wcale nie śmierdzę!

Robert o sobie

Robert Pattinson (pseud. Patkinson, Parkinson, ur. 13 maja 1986 roku w Londynie) – wiecznie niedomyty gwiazdor robiący w Hollywoodzie. Znany z roli Edzia C. w jakże pouczającej ekranizacji powieści Zmierzch.

Dzieciństwo[edytuj • edytuj kod]

Robert urodził się w Londynie. Matka zabierała go na pokazy mody. Tato handlował częściami zza granicy. Siostry go bardzo kochały. Grał on w pobliskim teatrze. Robert miał wspaniałe dzieciństwo. Ukochane siostrzyczki przebierały go za dziewczynkę i przedstawiały jako Claudię.

Życie dorosłe[edytuj • edytuj kod]

Rob zadebiutował na kinowym ekranie w melodramacie kostiumowym. Potem grał w filmach telewizyjnych. Pierwszą turę fanek uwiódł jako Cedrik Diggory w filmie Harry Potter i Czara Ognia. Prawdzie kakabum przyniosła mu rola Edwarda Cullena w horroromansie „Zmierzch”. Robert zasłynął tam jako wampir. Od tej pory podążają za nim hordy słitaśnych loffciających go fanek. Prowadził także 81 ceremonię wręczenia Oscarów.

Robert medialny[edytuj • edytuj kod]

Pattinson jest bożyszczem wszystkich kobiet. Piękny, wysportowany, inteligentny, cudnie ubrany, dowcipny, genialnie całuje na ekranie, zabójczo wygląda w garniturze, skromny, udzielający się charytatywnie, śpiewa i gra na keyboardzie… Oj, dużo, dużo można powiedzieć o medialnym wizerunku Roberta.

Robert-transseksualista

Robert prywatnie[edytuj • edytuj kod]

NonNews
Zobacz w NonNews tematy:

Wolny czas spędza w domu, wsuwając fastfoody i gnijąc przed telewizorem. Posiada wrodzoną awersję do środków czyszczących. Jest szczęśliwy, gdy wykąpie się raz na tydzień. Twierdzi, że boi się wody i mydła po tym jak mama chciała go utopić, gdy był mały. Jak sam przyznaje, jest dziwakiem. Ubiera się jak menel. Czasem można go spotkać w doborowym towarzystwie transseksualistów i innych dziwnych nacji. Jego iloraz inteligencji wynosi tyle ile średnia IQ jego fanek. W wolnym czasie lubi jeść spleśniałe truskawki, posypane kurzem spod szafki.

Muzyka[edytuj • edytuj kod]

Nasz kochany (prawda, że nie?!) Robert postanowił, że jak aktorstwo mu nie wyjdzie, to będzie śpiewał. Miejmy nadzieję, że fanki nadal go kochają, bo jak wysłuchać jednej z jego piosenek, co okazało się być soundtrackiem, wył jak do księżyca... Dzięki temu wszyscy dowiedzieli się o romansie Edzia z Jacobem…