Gwóźdź logo.svg
Jaki jest według ciebie najlepszy tekst na Nonsensopedii?

Zgłoś go w konkursie Gwóźdź!

Sluzzle Tag

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Proponuję karmę dla małych psów!

Klasyczny sluzzowy dowcip

Sluzzle Tag – święto masowo obchodzone od 2014 roku w Elmore, mniej popularne w innych miejscach niebieskiej kolorowej planety. Przypada na 10 stycznia. Jest to dzień wymyślony przez Zachary'ego Trishtophera „Gumballa” Wattersona.

Charakterystyka[edytuj • edytuj kod]

Nasz ziomek na świątecznym swetrze

Charakterystyczną cechą tego święta jest znaczny wzrost cen wszelkich artykułów różnego rodzaju i wydłużony czas jaki trzeba poświęcić na stanie w kolejce. W Sluzzle Tag wszyscy słuchają graindcoru, stroją muszlę klozetową, dostają prezenty i spożywają kolację. Głównym daniem jest specyficzny rodzaj kiełbasy (połączenie żółtego sera, smażonego bekonu, mięsa z konserwantami oraz tłuszczu, a właściwie wszystkiego co możliwe). Po posiłku wszyscy kładą się spać, a w tym czasie metalowiec wpierCenzura2.svg prezenty przez kibel. Nieodzownym symbolem jest również Mano Cornuta.

Sluzzle Gość[edytuj • edytuj kod]

Parodia Sluzzle Gościa, która zabrała mu popularność
Śmietnik, Gryzak, Kwaśniak i Destruktor w Magicznym Tirze

Najbardziej znany symbol tego święta to Sluzzle Gość. Ma brodę, trampki i skórzany płaszcz. Posiada magicznego tira oraz pięć dobermanów: Śmietnika, Gryzaka, Kwaśniaka, Destruktora i Wścieklacza. Do domów dostaje się kanalizacją, bo nie chce się umazać sadzą. Jest metalowcem. Pojawił się w późnym eocenie. Lubi placki oraz gorące dziewczyny ciastka z mlekiem (zazwyczaj spuszczane w kiblu, żeby nikt nie podjadał).

Sluzzle Tag w Polsce[edytuj • edytuj kod]

Demonstracja na ulicach Zabrza

Święto to jest obchodzone także w naszym kraju, zazwyczaj przez ludzi między 20 a 30 rokiem życia. Obchodzący Sluzzle Tag stanowią około 6,666% społeczeństwa.

Wzór na obliczenie ilości prezentów jakie otrzymasz od Sluzzle Gościa[edytuj • edytuj kod]

Autor wzoru

Inaczej zwany wzorem . Każda osoba, która obchodzi to święto powinna znać ten wzór (tak jak każda osoba, która obchodzi Boże Narodzenie, powinna wiedzieć, że Święty Mikołaj to podróba, że nie istnieje). Pozwala on obliczyć, ile otrzymamy prezentów z kibla. Jest on następujący:

Nikt jednak nie wie co oznaczają podane liczby, ponieważ sam wzór omyłkowo stworzył pewien matematyk przy obliczaniu liczby swoich ofiar.