Edytujesz „Specjal”

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Uwaga: Nie jesteś zalogowany. Jeśli wykonasz jakąkolwiek zmianę, Twój adres IP będzie widoczny publicznie. Jeśli zalogujesz się lub utworzysz konto, Twoje zmiany zostaną przypisane do konta, wraz z innymi korzyściami.

Ta edycja może zostać anulowana. Porównaj ukazane poniżej różnice między wersjami, a następnie zapisz zmiany.

Aktualna wersja Twój tekst
Linia 1: Linia 1:
Dupa
[[Plik:Specjal.jpg|thumb|250px|Zawsze w odpowiednim miejscu i czasie]]
'''Specjal''' – piwo, a więc [[Napój alkoholowy|alkohol]], a jak wiadomo ten szkodzi zdrowiu – głównie sąsiadów. Produkowany przez Grupę Żywiec, która, jak sama nazwa wskazuje, pochodzi z [[Elbląg]]a.

Specjal spożywany jest głównie przez mieszkańców Pomorza, Warmii oraz krainy tysiąca jezior. Jest sponsorem [[Gdański Jarmark św. Dominika|jarmarku św. Dominika]] w [[Gdańsk]]u, przez co większość przebywających tam Polaków jest lekko podchmielona, co z kolei powoduje odstraszenie zagranicznych turystów i niczym nieuzasadnione dowcipy o Polakach na [[Zachód|Zachodzie]].

Sugerowana cena tego złocistego napoju to 2,32 zł. W połączeniu z intensywnym dymem papierosowym gwarantuje niesamowite doznania o poranku.

Dodatkowo dzięki [[zapalniczka|zaawansowanemu urządzeniu zapalającemu]] można, przy odrobinie szczęścia i umiejętności, zrobić z butelki tego szlachetnego trunku przenośną, prowizoryczną wyrzutnię kapsli ziemia-powietrze. Po użyciu wyrzutni można wypić zawartość w celu poprawienia celności przed kolejnymi salwami. W krajach arabskich, gdzie nie można spożywać alkoholu, po użyciu wyrzutni zawartość miesza się z kawą, a następnie poprzez Republikę Mali, Demokratyczną Republikę Konga, oraz [[Czechy|Republikę Czeską]] trafia do naszego kraju z etykietą ''Pilsner Urquell''.

{{Napoje}}

[[Kategoria:Polskie piwa]]
Cc-white.svg Wszystko, co napiszesz na Nonsensopedii, zgadzasz się udostępnić na licencji cc-by-sa-3.0 i poddać moderacji.
NIE UŻYWAJ BEZ POZWOLENIA MATERIAŁÓW OBJĘTYCH PRAWEM AUTORSKIM!
Anuluj Pomoc w edycji (otwiera się w nowym oknie)

Szablony użyte w tym artykule: