FotoŁowca 2022
Masz oko do wyłapywania absurdów? Zrób zabawne zdjęcie i prześlij je na konkurs FotoŁowca!

Tré Cool

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
(Przekierowano z Tre Cool)
Tré Cool kosztujący wina z Aro

Tré Cool (właśc. Frank Edwin Wright III, ur. 9 grudnia 1972 w Frankfurcie) – amerykański, choć wychowany w Niemczech członek zespołu Green Day, dbający o łamanie wykałaczek i udawanie kurczaka albo jakiegoś innego zwierzątka. Ulubionym tematem rozmów są: orgie, małpki oraz historia o tym jak wydoił psa, bo zabrakło mu kawy do mleka.

Miał nieszczęście urodzić się pod brzmiącym dość głupio nazwiskiem, co zmusiło go do późniejszej zmiany. Utracił też jedno jądro przelatując do przodu przez kierownicę swojego roweru, który otrzymał w szkole dla klaunów, do której uczęszczał. Ale, ale, żeby to sobie wynagrodzić, przekłuł sobie lewego sutka.

Jego ulubionymi powiedzonkami są: „I can suck my own”, czyli sam mogę sobie ssać i „Chocolate milk bitch, yeah!” (tego nie trzeba tłumaczyć).

Tré nie grzeszy urodą ani wdziękiem, ale jakieś dwie naiwniaczki naciągnęły go na małżeństwo. Oczywiście w stylu punkrockowym musieli się rozwieść, a małżonki wyciągają od niego alimenty na dwójkę dzieci.

Jak to już ktoś powiedział, w utworze Homecoming zdarł se gardło, lecz nie był to jedyny tego przykład. Wykazał się również twórczością artystyczną i napisał trzy debilne piosniczki. Pierwsza to „Dominated Love Slave”, opowiada o jego fascynacjach masochistycznych i utrzymana jest w klimacie pseudo-country. Druga to „All By Myself”, o samotności i masturbacji. Trzecią napisał sam – „Like a rat does cheese” jest o tym że… a może jednak przeczytajcie tekst. Czwarta piosenka, którą śpiewa to „Billie Joe's Mom” i jest o rodzicielce BJ'a, do której od zawsze czuł miętę.

Zobacz też[edytuj • edytuj kod]